Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
ewet normal bir insan olması daha iyi Wink
hikaye vidyolarla belki desteklenebilir Very Happy yada yazılarla devam edetmesi daha kolay olacaktır Very Happy

ayrıca türkçe ses destegide eklenebilir Wink

hakan kardeşim ben sponsor olurum Razz
bir site yaparım oyun adına göre tanıtım falan ama ben kendi sitemden tanıtıcam dersen saygı duyarım.

Mesaj25.08.2008, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalportal yazmış:
hakannet55 yazmış:
hikaye vidyolarla belki desteklenebilir Very Happy yada yazılarla devam edetmesi daha kolay olacaktır Very Happy

bir site yaparım oyun adına göre tanıtım falan ama ben kendi sitemden tanıtıcam dersen saygı duyarım.

yapabilirseniz çok hoş olur ben vaktim olmadıgından yapamıyorum yaparsanız aksine çok güzel olur Wink
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj25.08.2008, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

s.a bide böyle kantır gibi ouyun yapsan ama söle.. Türk askerleri kuzey ıraka gidecek..terörüst secenegı olmayacak direk Mehmetçik secilecek. oyun kesin tutulur düşün bnce. ilk indirende bn olurum Laughing
Mesaj25.08.2008, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalbozkurt yazmış:
s.a bide böyle kantır gibi ouyun yapsan ama söle.. Türk askerleri kuzey ıraka gidecek..terörüst secenegı olmayacak direk Mehmetçik secilecek. oyun kesin tutulur düşün bnce. ilk indirende bn olurum Laughing

güzel olur Razz
Mesaj25.08.2008, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalbozkurt yazmış:

Yapılabilir ama işte vaktim yok Crying or Very sad
belki hatta oyun yapmayı bile bırakabilirim işler in durmuna göre
ama inşlallah herşey yonunda giderde devamederim
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj25.08.2008, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
royalportal yazmış:
hakannet55 yazmış:

yapabilirseniz çok hoş olur ben vaktim olmadıgından yapamıyorum yaparsanız aksine çok güzel olur Wink

o halde senaryo , isim ve oyun tamamlanınca siteyi ben açacağım Razz
sponsor oluyorum sana bir nevi Razz

Mesaj25.08.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer yapılabiliyorsa oyunda görevler ve o görevleri kaydetme ve can 100 den geri saysa ve polisler bir araba çaldığında veya adam öldürdükten sonra belli bir saniyeden sonra polis gelse bence oyun mükemmel olur du
Mesaj25.08.2008, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

buabfa yazmış:
eğer yapılabiliyorsa oyunda görevler ve o görevleri kaydetme ve can 100 den geri saysa ve polisler bir araba çaldığında veya adam öldürdükten sonra belli bir saniyeden sonra polis gelse bence oyun mükemmel olur du
Mesaj25.08.2008, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

hikaye,hikayenin devamını getirmece deki maceralarımız olsun;çok güzel olur

Mesaj26.08.2008, 05:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.08.2008, 06:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

açılmıyor ya YENİ OYUN a bastığımda şu yazıyor ve kapattığımda oyun kapanıyor:

for object model:

Error defining an external function.
Mesaj26.08.2008, 06:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN BİR HİKAYE YAZDIM
Mehmet çok iyi bir komiserdir.Emniyet tarafıdnan çok sevilir iyi tanınırdı.Son yaptığı operasyonlarda çok başarılı olmuş.Birçok kişiyi gözaltına almışlardır.Bu olayalrdan sonra komiser Mehmet'e sık sık tehditler gelmeye gözaltındakileri bırak kızını öldürürüz diye tehditler gelmeye başlar.Mehmet evde kendisi ve sadece kızıyla birlikte yaşamaktadır.Bir gün Mehmet eve geldiğinde kızı evde yoktur.Evde kızın öldürüldüğünü gösteren bir resim vardır.Mehmet bu resmi görünce çok sinirlenir Crying or Very sad VE BÖYLECE YILLARCA SÜRECEK İNTİKAM SAVAŞI BAŞLAR !!!

Nasıl ama Smile Wink
Mesaj26.08.2008, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabilir Very Happy ama bir komiser suç mu işleyecek?
ayrıca oyuna silah eklenmiştir !
silahla ateş edince ışıta çıkıyor Very Happy
sokaga kuş sesleri ekledim
silah sesi ak-4
adamın adım sesler vsde eklenecek
Mesaj26.08.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

resulemuhtac yazmış:
BEN BİR HİKAYE YAZDIM
Mehmet çok iyi bir komiserdir.Emniyet tarafıdnan çok sevilir iyi tanınırdı.Son yaptığı operasyonlarda çok başarılı olmuş.Birçok kişiyi gözaltına almışlardır.Bu olayalrdan sonra komiser Mehmet'e sık sık tehditler gelmeye gözaltındakileri bırak kızını öldürürüz diye tehditler gelmeye başlar.Mehmet evde kendisi ve sadece kızıyla birlikte yaşamaktadır.Bir gün Mehmet eve geldiğinde kızı evde yoktur.Evde kızın öldürüldüğünü gösteren bir resim vardır.Mehmet bu resmi görünce çok sinirlenir Crying or Very sad VE BÖYLECE YILLARCA SÜRECEK İNTİKAM SAVAŞI BAŞLAR !!!

Nasıl ama Smile Wink

güzel ancak komiserin intikam ateşi ile yanması evlat içinde olsa doğru değil bence Razz

benim hikayemde GTA oyunalrındaki gibi:
kenan işleri nedeniyle yurt dışına gitmek zorundadır.
geriye döndüğü zaman herşey değişmiştir.
babası vefat etmiş anneside babasının ölümüne üzülürek ölmüştür.
kenanın araştırması gereken en önemli görevi ise mafyaya bulaşan kardeşinin anne ve babasının ölüm haberini kendisine neden söymediğidini öğrenmektir.

kenan kardeşinin izini bulmak için bir takım kötü işlere bulaşamk zorunda kalır.
kardeşi bulduğunda ise herşey kenan için yeniden değişmiş olacaktır Razz

Mesaj26.08.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalportal yazmış:
resulemuhtac yazmış:
BEN BİR HİKAYE YAZDIM

Nasıl ama Smile Wink

güzel ancak komiserin intikam ateşi ile yanması evlat içinde olsa doğru değil bence Razz

benim hikayemde GTA oyunalrındaki gibi:
kenan işleri nedeniyle yurt dışına gitmek zorundadır.
geriye döndüğü zaman herşey değişmiştir.
babası vefat etmiş anneside babasının ölümüne üzülürek ölmüştür.
kenanın araştırması gereken en önemli görevi ise mafyaya bulaşan kardeşinin anne ve babasının ölüm haberini kendisine neden söymediğidini öğrenmektir.

kenan kardeşinin izini bulmak için bir takım kötü işlere bulaşamk zorunda kalır.
kardeşi bulduğunda ise herşey kenan için yeniden değişmiş olacaktır Razz
Önceki mesajları göster: