Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan kardeşim güzel iş tebrikler....
Mesaj26.08.2008, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyunda bir eksik olsun mu?

eksigimiz tekerleklerin dönmemesi bu özelligi yapmasam olurmu Question Very Happy
ama tekerler çok iyi olcak Mr. Green ama dönmeyecek bunu olmasın diyorsanız iyi Very Happy
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj26.08.2008, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:

eksigimiz tekerleklerin dönmemesi bu özelligi yapmasam olurmu Question Very Happy
ama tekerler çok iyi olcak Mr. Green ama dönmeyecek bunu olmasın diyorsanız iyi Very Happy

Laughing programcı sensin.
en iyisini yapmaya çalış yinede Very Happy

Mesaj26.08.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:

Cık olmaz!!!
Mesaj26.08.2008, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

dönme animasynonu yapcam ama ya zor biraz
aslında ben iyi bir programcı degilim Razz

Tam anmalıylada daha kavrayamadım Mr. Green
benden iy ibilenler bile böyle birşey yapamıyor ama nedense Rolling Eyes

önemli olan zoru istemek ben istedim ve gta yapıyorum bazı sorunları çözmeye çalışıyorum ama gta yapacak kapasitede degilim Very Happy aam olsun önemli olan istemek ama o tekeri yapacam da uzun zaman alır
Yanlız işler yolunda gitmezse herşeyi bırakmak zorunda kalabilirim Crying or Very sad Crying or Very sad
siteyi oyunları herşesyi:cry: o zamana kadar yapıyorum işte ya 1 hafta yada daha kısa zamanım kaldı belkide Crying or Very sad Crying or Very sad
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj26.08.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
dönme animasynonu yapcam ama ya zor biraz
aslında ben iyi bir programcı degilim Razz

Tam anmalıylada daha kavrayamadım Mr. Green
benden iy ibilenler bile böyle birşey yapamıyor ama nedense Rolling Eyes

önemli olan zoru istemek ben istedim ve gta yapıyorum bazı sorunları çözmeye çalışıyorum ama gta yapacak kapasitede degilim Very Happy aam olsun önemli olan istemek ama o tekeri yapacam da uzun zaman alır
Yanlız işler yolunda gitmezse herşeyi bırakmak zorunda kalabilirim Crying or Very sad Crying or Very sad
siteyi oyunları herşesyi:cry: o zamana kadar yapıyorum işte ya 1 hafta yada daha kısa zamanım kaldı belkide Crying or Very sad Crying or Very sad

umarım burada olursun hep.
ancak unutmaki bu oyun unutulmayacak Wink

sana bunun için destek oluyorum zaten.

Mesaj26.08.2008, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buarada araba sesleri eklendi
arabaya binince kontak sesi,2 farklı çalışma sesi,kuş sesleri arada,arkaplan şehir ses efekti,adam yürüme sesi,yüzme sesi,araba korna sesi,zıplama sesi eklenmiştir Very Happy
Mesaj26.08.2008, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimki GTA gibi

İngilizce İsim İstersen : Jack Türkçeyse : Cem ben türkçe olarak anlatim

Cem küçükken babasının düşmanı olan Selami Cem in annesini ve babasını öldürtmüştür ve Cem yetim kalmıştır hayatı barınma evinde geçmiştir. Cem yıllar sonra ünlü bir suçlu olmuştur ve bütün Mafya alemi Cemi konuşur olmuıştu. Cem her gün intikam ateşiyle yanıyordu babasının ortağı olan Ahmet Bey Cem e annesi ve babasını öldürten Selami Hakkında bilgiler almış Cem e Silah tutmayı araba kullanmayı ve diğer herşeyi öğretmiştir. Selami , Cem in onun peşine düştüğünü öğrenince Amerikaya kaçar ve Cemde peşinden gider ve onu yakalayıp öcünü almaya çalışır....

Umarım Kullanırsın Tabi Sağında Solunda Eksikler Olabilir Onları Düzenlersin:D
Mesaj26.08.2008, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
Benimki GTA gibi

İngilizce İsim İstersen : Jack Türkçeyse : Cem ben türkçe olarak anlatim

Cem küçükken babasının düşmanı olan Selami Cem in annesini ve babasını öldürtmüştür ve Cem yetim kalmıştır hayatı barınma evinde geçmiştir. Cem yıllar sonra ünlü bir suçlu olmuştur ve bütün Mafya alemi Cemi konuşur olmuıştu. Cem her gün intikam ateşiyle yanıyordu babasının ortağı olan Ahmet Bey Cem e annesi ve babasını öldürten Selami Hakkında bilgiler almış Cem e Silah tutmayı araba kullanmayı ve diğer herşeyi öğretmiştir. Selami , Cem in onun peşine düştüğünü öğrenince Amerikaya kaçar ve Cemde peşinden gider ve onu yakalayıp öcünü almaya çalışır....

Umarım Kullanırsın Tabi Sağında Solunda Eksikler Olabilir Onları Düzenlersin:D

olabilirde olmayabilirde Very Happy
şimd ibi oyun resmi daha atacaktım ama benim pcye bişeler oldu wmiprvse.exe vs var neti durduryuo yavaşlatıyo pc donuyor arkada programda yok ama yavaşlama var durduk yere programalr %99 a çıkıyor iniyor çattık belayaresminide atamadım buraya koyacaktım koyamadım o yuzden
Mr. Green
Mesaj26.08.2008, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba arkadaşlar.
oyunumuzun sitesini ben yapıyorum.
şimdi hikaye bulucaz ve hakan oyunu geliştiricek.
site en yakın zamanda tam haliyle hazır olucak.

royalportal
Mesaj26.08.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyun nasıL anLamadım ??

Hakan oyun mu yapıyoR ??
Mesaj26.08.2008, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış:
oyun nasıL anLamadım ??

Hakan oyun mu yapıyoR ??

evet.
konuyu başından incelersen göreceksin.
Wink

Mesaj27.08.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj27.08.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar oyunun son halini hikayesini yamalarını versiyonları Very Happy ve daha birçok şeyini oyuna ait olan siteden bulabilirsiniz.

boravesehir

Mesaj27.08.2008, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler..
Çok Güzel Çalısmalar.. Yapmışsınız Exclamation Exclamation
Önceki mesajları göster: