Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme kod koyamıyorum

arkadaşlar ben siteme internet kafeden kod koyabiliyorum ama evden koyamıyorum bi program felan mı indirmemiz lazım yardımcı olursanız sevinirim saygılar ...
Mesaj26.08.2008, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç bir programa gerek yok.

evde neden koyamıyorsunuz? ne gibi bir sorun belirtiyor ?

Mesaj26.08.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Arrow Sitene Giriş
Arrow Ayarlar
Arrow Profesyonel Ayarlar
Arrow HTML Editörü Gösterilmesin mi? Bunu boş bırak
Arrow Kaydet'e Tıkla

Saygılarımla...
Mesaj26.08.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Bak iyi dinle

Arkadaşım önce sitenden çıkış yap 5 dakka sonra tekrar giriş yap daha sonra ayarlar de pofessionel ayarlardan htrml kod kullan butonuna tıkla kaydett de yada sayfa ayarlarından yeni sayfa ekle de yeni sayfanın özelliklerindek kaynak yazısına tıklayıp kodu birde öyle ekle ikisini de dene baktın o da olmuyor ya evdeki py i değiştir yada interneti o da olmadı siteyi sil Very Happy
Mesaj26.08.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bak iyi dinle

sanal-reklam yazmış:
Arkadaşım önce sitenden çıkış yap 5 dakka sonra tekrar giriş yap daha sonra ayarlar de pofessionel ayarlardan htrml kod kullan butonuna tıkla kaydett de yada sayfa ayarlarından yeni sayfa ekle de yeni sayfanın özelliklerindek kaynak yazısına tıklayıp kodu birde öyle ekle ikisini de dene baktın o da olmuyor ya evdeki py i değiştir yada interneti o da olmadı siteyi sil Very Happy

Merhaba,

Yukarıda cevap verilmişti aynı şekilde bu mesajı yazmanın gereği yoktu ve sitesini silmesine yada bilgisayarını değiştirmesine gerek yok Exclamation

Daha açıklayıcı bir şekilde yazarsanız daha iyi yardım edebiliriz...

Saygılarımla...
Mesaj26.08.2008, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok :)

uknet arkadaşım ben o mesajı yazarken o konuya mesaj atılmamıştı benden önce yazanlar kısa kyazdıkları için benden önce gitmiş anladıysan sevinirim dikkat edersen o konudaki en uzun cvp benimki haliyle zaman alıyor ben diğer cvpları yazdıktan sonra gördüm okey?
Mesaj26.08.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çok :)

sanal-reklam yazmış:
uknet arkadaşım ben o mesajı yazarken o konuya mesaj atılmamıştı benden önce yazanlar kısa kyazdıkları için benden önce gitmiş anladıysan sevinirim dikkat edersen o konudaki en uzun cvp benimki haliyle zaman alıyor ben diğer cvpları yazdıktan sonra gördüm okey?

Merhaba,

Kusura bakma onu düşünmemiştim Wink

Saygılarımla...
Mesaj26.08.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu: önemli deil

Önemli deil insanlık hali