Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim Sorunu-Teknik Destek Yetkililerine..

Evet sonunda bu soruyu souyorum bu sadece bir soru değil aynı zamanda bir sitem özür yazısı yayınlandı ama özür dilenecek pek çok şey var mesela hala devam eden resim sorunu.Buna bir çözüm gelemeyecek mi artık! Bedava-sitem e şu an resim yükleyemiyorum!! Sabah 7 de kalkıyorum kimse yok yüklenir diye bir şey değişmiyor.Resimler geç yükleniyor demeyin 3 haftadır yüklenmeyi bekleyen resimlerim var.. Crying or Very sad
Şu an sitemynet in resim yükleme servisini MECBUR kullanıyorum ve oradaki resimlerde sitemde yavaş açılıyor bedava-sitem kadar hızlı değil.Daha 1 saat önce 5 adet resim yükledim biri yükler yüklemez açıldı diğerlerinde tık yok!!
Bir zaman verilsin artık tamam bizim güvenliğimiz resimler birden fazla servera gidiyor bunlar iyi ama zamanı olsun bu sorunun da bence şu an bedava-sitem in en büyük sorunu bu bunu halletmek siz teknik desteğin öncelikli sorunu olmalı bedava-sitem her zaman kusursuz bir hizmet olarak devam etmek istiyorsa önerilerden çok mevcut hatalarla uğraşmalı..
Neyse soruma geleyim resimlerimi hangi saatler arasında yüklemem gerek gerçi hiçbir saatte yüklenmiyor ama bir dakika veya saniye aralığı var mı ya da ben mi hata yapıyorum.... Question

Saygılar Ve Sevgiler...
Özellikle Selin Hanım sorunun çözümcüsü sizve teknik destek elemanlarısınız dikkat özellikle sizin üstünüzde evet biliyorum her ne kadar yoğun olsanız da...
Mesaj26.08.2008, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısınız Aslında Bır Yerde

Ama Onlarada Hak Vermelısınız

UPLoad Sıtelerınden Yararlanın Derım En Iyısı

Bakın Sıze Bır Sıte Verecegım Bır Anda 10 Tane Bıle Resım UPLoad Edebılıyorsunuz Coklu

http://tr-load.com/

Buyrun

Isınıze Cok Yarıyacak

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj26.08.2008, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben şöle bi çözüm buldum bedava ftp desteği veren bussuru site var ekleyeceklerimi onlara yukluyorum bölece silinme şansını en aza indiriorum...

Mesaj26.08.2008, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Haklısınız Aslında Bır Yerde

Ama Onlarada Hak Vermelısınız

UPLoad Sıtelerınden Yararlanın Derım En Iyısı

Bakın Sıze Bır Sıte Verecegım Bır Anda 10 Tane Bıle Resım UPLoad Edebılıyorsunuz Coklu

http://tr-load.com/

Buyrun

Isınıze Cok Yarıyacak

Iyı Eglenceler Wink

Sorun da bu ya sitemin herhangi bir yeri için resim yüklemiyorum şu an yeni sitem için ve tablolarla css şeklinde yaptığımdan resimler silinirse tüm sayfalarımdan gidecek yani herhangi bir upload sitesine güvenemem.Tabi ki anlayış gösteriyorum yükleri az değil ama bu sorun uzun zamandır var ve artık çözüm gerekli... Wink
Mesaj26.08.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nıye Guvenemıyorsunuz

Ben Bu Sıteyı Cok Zamandan Berı Kullanıyorum Ve Gayet Guvenılır Hıcbır Sorun yasamadım Acıkcası

Yınede Sız Bılırsınız

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj26.08.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

spytr yazmış:
ben şöle bi çözüm buldum bedava ftp desteği veren bussuru site var ekleyeceklerimi onlara yukluyorum bölece silinme şansını en aza indiriorum...

Ftp desteğine gerek yok aslında bedava blog hizmeti veren siteleri kullanıyorum yukarıda söyledim myneti kullandığımı fakat onlara bedava-sşitem kadar güvenemem sonuçta onların asıl işi genel portal bir anda server hatası derler tüm resimler gide o zaman ne yaparım ben bedava-sitem resim yükleme alanından çok memnundum taki bu olaya dek sabrettim geçecek diye neredeyse 1 ay oluyor daha bir ilerleme yok... Sad
Mesaj26.08.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Nıye Guvenemıyorsunuz

Ben Bu Sıteyı Cok Zamandan Berı Kullanıyorum Ve Gayet Guvenılır Hıcbır Sorun yasamadım Acıkcası

Yınede Sız Bılırsınız

Iyı Eglenceler Wink

Biraz ince eleyip sık dokuyanlardanım diyelim mynete bile güvenemiyorum... Razz
Mesaj27.08.2008, 06:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Durum o kadar vahim demek ki teknik destek cevap bile yazmadı.Bence farklı alternatifler sunmak yerine çözüm getirilmeli.. Sad
Mesaj27.08.2008, 06:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: