Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu: bir sayfanın alt bölümü olarak işaretliyorsun ondan sonra

arkadaşlar bn sitemi html kod sitesi yapıyorum bnw yapmak istediğim şey şöyle bunun örneği htmlkod.tr.gg sitesinde de var mesala başlık yapıyorsun bir sayfanın alt bölümü olarak işaretliyorsun ondan sonra o başlığa tıkladığında altında yaptığın html kodları başlıkları çıkıyor bn bunları hem sol da menüde görmek istiyorum hem de sayfanın ortasında bastığn zmn sayfanın solunda ve ortasında çıkacak biri bana yardım edebilirmi?şimdiden teşekkür ederim

En son avcu1967 tarafından 26.08.2008 20:45:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.08.2008, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk önce alt kategori oluşturacaksın..

sayfalarımı değiştire gir , yeni sayfa yarat , mesela basit kodlar yaz sayfa ismi olarak kayıt et. Sonra yeni sayfa yarat sayfa ismi olarak saat kodları yaz , onun altındaki ana sayfa yazan yerden Basit kodlar adlı daha önce açtığın sayfayı seç kaydet.. Artık saat html kod sayfan Basit kodlar sayfasının alt sayfası olmustur , sitende Basit kodlar tıkladığından hemen altında saat kodları sayfa ismin cıkacaktır..

Orta sayfada da alt sayfaların linkleri olsun istiyorsan aşağıdaki resimdeki anlatılanları uygula amacını ulaşırsın..

Mesaj27.08.2008, 05:11 (UTC)    
Mesaj konusu: resimle gösterdiğin yer

kardeş bu snin resimle gösterdiğin yer neresi?rica etsm onu da sölermisin?
Mesaj27.08.2008, 05:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: resimle gösterdiğin yer

avcu1967 yazmış:
kardeş bu snin resimle gösterdiğin yer neresi?rica etsm onu da sölermisin?

Merhaba,
Sayfalarımı Değiştirden naazimcanın soylediği adımları uygulayarak yukarıda bahseddiğin konuyu yapabilirsin
İyi eğlecenler..
Önceki mesajları göster: