Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu: 1.YILIMIZA ÖZEL TASARIMIMIZ BİTTİ İÇERİKDE BİTİYO

1.YILIMIZ DOLUYO VE YENİ TASARIMIMIZ GELİYO BAKIN NE TASARIM OLACAK Wink www.kartalcafebjk.tr.gg

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj27.08.2008, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş ama bir bjk sitesinde gs reklamının olması biraz ilginç geldi. Sitene Beşiktaşlıların gireceğini düşünürsek o reklamın pek ilgi çekeceğini düşünmüyorum. Wink
Mesaj27.08.2008, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten çok geç açılıyor Exclamation
Mesaj27.08.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin tasarımı güzeldi ama yenisi çok daha güzel olacağından kuşkum yok bende css tasarıma geçtim seninde buraya yorumlarını bekliyorum

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=46205

Mesaj27.08.2008, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Beşiktaşlı Olarak Emeğine Sağlık Diyorum Ama Ziyartci mDefterine Ulaşamadım ie7 ile
Mesaj27.08.2008, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

samsunn yazmış:
Bir Beşiktaşlı Olarak Emeğine Sağlık Diyorum Ama Ziyartci mDefterine Ulaşamadım ie7 ile
ark.lar şu andaki sitem eski tasarım yeni tasarımdan görüntüler yok şu anda gizli bi sayfada yapılıo yeni tasarımımız çok daha güzel olacak futbol gezegeni seninde siten cssle bi başka güzel olmuş başarılarıın devamını dilerim Wink

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Önceki mesajları göster: