Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.10.2008, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu: yoq

Kullanmıyorum Wink

Mesaj24.10.2008, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

guncelalan yazmış:
Allah Allah.. Bence Kullansanız Kazançlı Çıkarsınız.. Ben 13 Yaşındayım; Bir Banka Hesabım Var, Onu Kullanıyorum.. İnanın Ki Kârlı Çıkarsınız.. Razz

Bende Reklam Storeden Reklam Alacağım Ama Banka Hesabı Gerek Benim Hesabım yok 15 yaşındayım Banka Hesabı nereden ve nasıl açtırabilirim
Mesaj24.10.2008, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam store

süper teklif

hepsiburada.com

google reklamları gibi yerlerde üyeliğim war en çok kazançlı olduğum

süper teklif ve hepsiburada.com reklamları olmustur
Mesaj26.11.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu: adsanse

adsanse...guzell..ya
Mesaj26.11.2008, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamstore
Süperteklif
kullanıyorum
Mesaj26.11.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

adtech reklamları 5 günde yaklaşım 0.80$ Very Happy
Mesaj26.11.2008, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu reklamlardan gelen ücretleri Paypal`a aktarma imkanımızın olduğu bir servis biliyor musunuz?
Mesaj26.11.2008, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamstore mecburen

google bizi de kabul etmedi

reklamstore sa çok az veriyor
bütün sene duracak reklam 15 lira birikecek, o da reklamcıya yarıyacak galiba.

boşa mı uğraşıyorum yoksa Very Happy
Mesaj27.11.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam storeye ortalama 3 aydır üyeyim referansım 16 kişi.Birikmiş param ise 7 lira.Ben yaklaşık bir ay önce sitegoster.com iş ortaklığına üye oldum 15 ytlm birikmişti.Hemde çok kısa bir sürede reklam storeden çok çok iyi reklamstorede 10 ytlm birikince reklam vereceğim.Sonra da reklamstore yi kullanmayacağım.Sitegoster.com iş ortaklığı bölümü öok iyi kazandırıyor.Oradan ilk aldığım parayla web siteme .net domaini aldım .tek tavsiyem anal-reklam iş ortaklığıdır. Wink
Mesaj27.11.2008, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="tek tavsiyem sanal-reklam iş ortaklığıdır. Wink[/quote]

yanlış oldu Mr. Green tek tavsiyem sitegoster.com iş ortaklığı servisidir.Tıklama başına 0.04 veriyor ve gerçekten rekalstore bizleri ayakta uyutuyor.Buda bana dokunuyor.Çünkü okadr ziyaretçi gönderdim reklamstore reklamlarına ama daha 7 lira oldu tam bir kandırmaca.süper teklifi denemedim ama üyeyim hepsiburada.com a da bakacağım gelelim en iyi parayı veren adsenseye başvurumu yaptım 10 gün falan oldu bu hafta saonu cvp gelir diye düşünüyorum umarın kabul edilir bu devirde en iyisi adsense çünkü Crying or Very sad
Mesaj27.11.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

En iyisi adtech.Adamlar paranı online tıklandıktan hemen sonra yayınlıyor.Banka hesabına da istediğin zaman en geç 2 gün sonra yatırılıyor.
Mesaj27.11.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuanlık Herhangi bir Reklam Hızmetı Kullanmıyorum Bu ay Basında Degısıme Gecebılırım..!!
Mesaj29.11.2008, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle tavsiyem Site göster.com ortaklık sistemi birkere reklamstorenin 2 katı para veriyor paranız 10 ytl olunca reklamınızı yayınlayabiliyorsunuz belirli birseviyeye ulaşınca paranızı çekiyorsunuz paypal veya banka hesabınıza paranızı yatırıyorlar. Güvenilir ve çok kazanclı bir sistem herkesin katılması gerektiğini düşünüyorum kolay gelsin.
Mesaj29.11.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de site göster e üye oldum şimdi bakacağız neler olacak ama galiba daha onaylanmadı.
Mesaj02.01.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu: adsanse

adsanse ve adsanseden vaz geçmem arkadaş....