Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2008, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: TTnet resmen soygun yapıyor.dava açın

arkadaşlar TTnet rresmen soygun yapıyor.ADSL bağlantısı yapıyorsunuz.size hiçbir açıklama yapmadan,anlaşma imzalatmadan getirip bağlıyorlar.iptal ettirmek istediğinizde ise tam iki yıl iptal etmiyorlar.kapatsanız bile iki yıl aynen ödeme yapmak zorundasınız.bu resmen insanları soymak.ben hem tüketici hakları derneğine müracatta bulunacağım,hemde mahkemeye vereceğim.çünkü bağlantıyı yaparken bu konuda açıklama yapmadılar.mağdur olanlarında TTnete dava açsınlar.benden söylemesi.böyle bir zorbalık dünyanın hiç bir yerinde yok.tanıdığım birçok insanda bunları dava ediyor
Mesaj31.08.2008, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TTnet resmen soygun yapıyor.dava açın

emrebozurt yazmış:
arkadaşlar TTnet rresmen soygun yapıyor.ADSL bağlantısı yapıyorsunuz.size hiçbir açıklama yapmadan,anlaşma imzalatmadan getirip bağlıyorlar.iptal ettirmek istediğinizde ise tam iki yıl iptal etmiyorlar.kapatsanız bile iki yıl aynen ödeme yapmak zorundasınız.bu resmen insanları soymak.ben hem tüketici hakları derneğine müracatta bulunacağım,hemde mahkemeye vereceğim.çünkü bağlantıyı yaparken bu konuda açıklama yapmadılar.mağdur olanlarında TTnete dava açsınlar.benden söylemesi.böyle bir zorbalık dünyanın hiç bir yerinde yok.tanıdığım birçok insanda bunları dava ediyor

Hayır ben internet alırken;

ilk 2 ay bedava olduğu için onun ve adslin parasını ödüyorsun.

İntenet bağlantını sonra kesiyorlar.

Ayrıntılı bilgi için telefon numarası: 444 0 375
Mesaj31.08.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj31.08.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz zaten 2 yıllık sözleşme imzalıyorsunuz...

Elinizle İmzaladığınız İçin Yapacak Birşey Yok...
Mesaj31.08.2008, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi mesela dah internetim 2 yılımı doldurmadı iptal etsem modemini parasının alcaklar 75 lira eğer kablosuz aldıysanız 150 lira oluyor ve Türkiye de diğer ülkelere göre internet daha pahalı
Mesaj31.08.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Internet Baglantıları Gercekten Cok Kalıtesız

Ve Yavas

Gunde En Az 1 Kere Kesılıyor
Mesaj31.08.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt rezalet ve en ufak birşey olsa ttnet diye reklamını yapıyorlar bide Confused
herzaman bir iş çeviriyorlar
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj31.08.2008, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
bildiğim kadarıyla 2 yıllık sözleşme imzalasanızda bağlantınızı ücret ödeyerek kestirebilirsiniz.kestirmek için ödenen ücreti gördüğünüzde vazgeçebilirsiniz Smile

http://www.sikayetvar.com/index.php?ara=ttnet&loc=ara
ayrıca buraya şikayetinizi dile getirebilir ve şikayetleri okuyabilirsiniz.çok yararlı ve çözüme kavuşturuyor..

iyi eğlenceler
Mesaj31.08.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapacak bişey yok ödemek zorundayız elimiz mahkum
Mesaj31.08.2008, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
ne olursa olsun şu ttnet illaki kazıkçı soyguncu Mad

Ben memnunum hiçbir sorunum yok. Sınırsız olarakta kullanıyorum.

Eğer biraz daha dişinizi sıkarsanız yakın bir zamanda ttnet e bir rakip geliyor.
Şimdi rakibi yok mu diye soracaksınız.
Şu andakilerin hepsi telefon hattı ile evlere geliyor. Bu hat da türktelekomun.TTNET te türk telekomun.
Ama yakında kendi kablosunu kendi döşeyen bir firma ile ttnet e rakip gelecek. TTNET i sevmeyenler bunu kullanabilirler...

paylaşmak istedim...
iyi eğlenceler...

Siten Burda | Ücretsiz Site Rehberiniz | Yüzlerce Site Burda - TR.GG SITELERI
Mesaj31.08.2008, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenburda yazmış:
hakannet55 yazmış:

Eğer biraz daha dişinizi sıkarsanız yakın bir zamanda ttnet e bir rakip geliyor.
Şu andakilerin hepsi telefon hattı ile evlere geliyor. Bu hat da türktelekomun.TTNET te türk telekomun.
Ama yakında kendi kablosunu kendi döşeyen bir firma ile ttnet e rakip gelecek. TTNET i sevmeyenler bunu kullanabilirler...

paylaşmak istedim...
iyi eğlenceler...
Mesaj31.08.2008, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenburda yazmış:
hakannet55 yazmış:

paylaşmak istedim...
iyi eğlenceler...

Ben zor koparım TTnet'ten Razz Sağol bilgi için Wink
Mesaj31.08.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
sitenburda yazmış:
hakannet55 yazmış:

paylaşmak istedim...
iyi eğlenceler...

ama uzun sürecek heralde

Alt yapısını tamamen kendisi yaptığından zamanını bilemem. Ama belki kısa süre içinde plot uygulamalara başlayabilir.

Mesaj31.08.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

dsiteyardimi yazmış:
sitenburda yazmış:
hakannet55 yazmış:

paylaşmak istedim...
iyi eğlenceler...

Ben zor koparım TTnet'ten Razz Sağol bilgi için Wink

Rica ederim...
iyi eğlenceler...

Mesaj31.08.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

En yavasssss bir inteRrr NEEEEETT €lllLLl beeett Teee tee Neee€€€TTt Evil or Very Mad