Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2008, 06:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Silinmesi

Arkadaşlar sitem neden silindi, (ganyanmetre.tr.gg) supporta mail atıyorum cevap gelmıyor habersız uyarısız site silmek sizce dogru bırseymı, sıtıyı sılmeden once sıtenız bu yanlısınızdan dolayı tekrarlamanız dogrultusunda sılınıcektır veya sıtenızı sılıyoruz gıbı bır mail veya mesaj neden atmıyorsunuz. B-S i ben profesyonel oldugunu dusunerek tercih etmıştım fakat goruyorumkı 18 yasından kucuk bır kardesımız bana ozel msj atma yoksa senı genclere özel bolumdekı tanıdık moderator arkadaşlarıma solerım sıtenı sıldırırım dıye tehtıt etmesı ne demek oluyor. ( anladıgım kadarıyla hatam ozel msjda sıtemin faaliyetini tanıtmak ki bu durumun yanlış oldugunu bılmıyordum.) bana bırısı gecerlı bır sebeb ve acıklama yapabılırmı.
Mesaj29.08.2008, 06:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu cok önemli arakdaşlar bır çogumuz gece gunduz sitemizi yapmak ıcın uykusuz kalıp emek veriyoruz. Bu durumla karsılasmak verdıgımız emegın karsısında hıcde hoş degıl. İstedıgınız zaman site silme durumu olacaksa bız B-S i iyi oldugu için degil kedımızı gebe bırakmak ıcın tercıh etmişiz demektır. sitem neden sılındı maili at dıyorsunuz, sıtenız su sebebden dolayı sılınecek uyarısı gondermıyor veya su sebebden dolayı sılıdı bu uygulamaları yaparsanız duzelecek veya bır daha asla acılmayacaktır dıye yazı neden gondermıyorsunuz.
Mesaj29.08.2008, 06:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş haklı gibime geliyor.Sitesinin 24 Ağu 2008 19:45:07 GMT tarihine ait anlık görüntüsünde ben kayda değer birşey göremedim eğer iddiasında haklıysa b-s ye olan güvende iyice bir azalma olur...

Çünkü dediği gibi özel mesaj atma olayını çogu site reklam amaçlı yapıyor...

Mesaj29.08.2008, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet sizi çok iyi anlıyorum benim de bu siteyi açmamın sebebi diğer sitemiz (cimbomcafegs.tr.gg) silinmesiydi.Gerçekten BS çok acımasız ben sitemde tasarım çalışmaları yapıyordum.pc yi kapatıp kalktım.1-2 saat sonra yeniden oturdum sitem Bu web sitesi tamamen silindi! yazısıyla karşılaştım ve şok oldum.Bence site silinmeden önce önceilikle site sahibinin yaptığı hata kendisine mail veya ö.m yoluyla bildirilsin ve düzeltmesi istensin.Düzeltmesse o zaman silinsin.Ancak benim sitem yoktan sebeplerden silinmişken.Daha önce BS'ye şikayette bulunup reklamı gizlediği için sildirdiğim bi siteye önce uyarı yollandı ve tam 2 gün beklendi.Benim sitemin hiç suçu yokken neden direkt olarak silindi.Bu haksızlık değil mi?.Yoksa biz BS'ye fazla mı güvendik.
Mesaj29.08.2008, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
#Arkadaşlar yönetim her silinen siteye mesaj atamaz. Sizin konu ile ilgilenmeniz gerekir.. Eğer silinmeyi haksızca buluyorsanız support (at) bedava-sitem.com 'a mail atınız.. Yetkililer ilgilenecektir..
#ve lütfen sohbet ortamı oluşturmayalım..
İyi eğlenceler..
Mesaj29.08.2008, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

İnceleyiniz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25706

İyi eğlenceler..
Mesaj29.08.2008, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Siten s,lindiyse keyfinden silmemişkerdir herhalde suçunu öğrenmeye bak
Mesaj29.08.2008, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Merhaba,
#Arkadaşlar yönetim her silinen siteye mesaj atamaz. Sizin konu ile ilgilenmeniz gerekir.. Eğer silinmeyi haksızca buluyorsanız support (at) bedava-sitem.com 'a mail atınız.. Yetkililer ilgilenecektir..
#ve lütfen sohbet ortamı oluşturmayalım..
İyi eğlenceler..

Mesaj atıyor inanın bana daha önce onlycimbom.tr.gg'de reklamın gizlendiğini görmüştüm.Bunu yasak olduğunu bildiğim için marasultraslan'a söyledim.O da bana siteye uyarı yazısı yolladık 1 gün içerisinde düzeltmesse silinecek dedi.Ancak tam 2 gün sonra site silindi.Benim sitem de bu şekilde hiçbir kusur yokken sadece bi tr.gg kullanıcısının isteği doğultusunda benden habersiz 1-2 saat içerisinde silindi.
Mesaj29.08.2008, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Merhaba,

İnceleyiniz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25706

İyi eğlenceler..

O konuyu çok inceledim orada siteniz silinirken bir uyarı almazsınız diyor ancak benim şikayette bulunduğum site neden önce uyarı aldı ve cevap için 2 gün beklendi.Benim sitem neden habersiz silindi.
BUNUN ADI HAKSIZLIK