Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2007, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Kod sorunum var

Arkadaşlar ben bedava-sitem.com dan bir site yaptım ve bu siteme hemalhemsat.com dan bir reklam aldım ancak bu reklamın kodlarına erişebilmem için hemalhemsat'tan bir mail geldi ve mailde şunlar yazıyor....

"Başvurusunu yapmış olduğunuz sitenin sahibi olduğunuza dair doğrulama işlemi yapmanız gerekmektedir.

Doğrulama işlemini gerçekleştirmek için sitenizin kök dizininde "HHJlxUpRBfPuyYQev.txt" isminde boş bir dosya oluşturmalısınız.
Dosyanıza bu adresten ulaşılabiliyor olmalı : http://sisax.tr.gg/HHJlxUpRBfPuyYQev.txt

Dosyayı oluşturduktan sonra aşağıdaki "Devam Et" butonu ile sitenizin doğrulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Daha sonraki sayfada sitenize yerleştireceğiniz reklam kodunu göreceksiniz. Site doğrulama işlemi yapılmadığı taktirde, siteniz Kazanç Ortaklığı programına dahil edilmeyecektir."

ancak ben sitenin kök dizininde bir türlü bu türden bir dosya açamadım. Bana yardım ederseniz çok sevinirim. Herkese şimdiden çok teşekkürler.
Mesaj02.07.2007, 05:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

selam kardeş sen reklamı aldığın sayfanın idarecileri ile görüşmelisin bizim sayfa uzantımız htm onlar senden txt sayfası oluşturmanı istemişler bu olmaz sana html kod versinler sayfana o kodu yerleştir kolay gelsin
Mesaj18.08.2008, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu: :-(

üzgünüm ama öyle olmaz htm olması lazım
Mesaj18.08.2008, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :-(

sitene-html-kod-ekle yazmış:
üzgünüm ama öyle olmaz htm olması lazım

Merhaba,

Lütfen eski tarihli mesajlara ilgi göstermeyelim.

İyi eğlenceler.
Önceki mesajları göster: