Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Microsoft Seminerleri

Herkese Merhabalar;

Uzun süredir aranızda değildim Özür Dilerim.Evant Online için hiç bir geliştirme yapmadım ama Engine üstünde çok çalıştım.Gözlemlediğim kadarı ile tüm bedava sitem kullanıcıları GameMaker adlı C sistemini kullanan Engine'yi kullanıyor.Ve bende evant online'ı Dx Studio Engine'de programlamıştım ama kendi enginemi yazdıktan sonra daha iyi oldu.Bu Engineyi sizinle paylaşmak istedim belki kullanmak isteyenler olur diye.Ben bu aralarda ne yaptım derseniz eğer Bildiğimiz gibi CG Park ile çalışırken artık Microsoft ilede birleştim.Hatta geçtiğimiz gün olan Cumartesi günü bir seminer verdim bu arada beni hiç duymamış olanlarada tekar tanıtim kendimi:D Ben Cem 15 yaşındayım lise 2 öğrenciyim.Microsoft ile verdiğimiz seminerden görüntüler var aşağıda

-

-

-

-

Seminer Bu Şekildeydi.2 Hafta Sonrada Isparta'da olacağız Microsoft ile birlikte...

Bu arada size bir kaç şey soracağım
-Yeni ve kolay bir engine kullanırmısınız?GameMaker dan daha iyi ve Fizik motoru çok güçlü Bu Engine'yi Biz programladık.
-Microsoft XNA Engine'yi Nasıl Buluyorsunuz...
-Bedava Sitem üzerinde büyük bir çalışmaya imza atmak istiyorum...

Benim Yaptığım Oyun Olan City İstanbul'u hatırlayanlar vardır eminim.Bu Oyunda Bedava Sitemde yapılmış üyelik sistemi üzerine java ile kurduğum Web Browser bir oyun yapmıştım.Ve bunu dahada geliştirdim Fakat size en önemli sorum bu Yeni bir oyun yapacağım Bu Oyun Nasıl olmalı
Web Browser Bedava Sitem Oyunu
Java Olacak fakat Eski Çağ tarzı karakter savaşlımı olmalı
Starateji Travian tarzımı olmalı
Facebook çete savaşları tarzımı olmalı
Veya diğer sizin görüşleriniz

Mesajımı Okudğunuz İçin Teşekkür Ederim İlgilenenler varsa Isparta'ya onlarıda beklerim...Size Bilgi vereceğim Isparta Seminer Hakkında Süleyman Demirel Üniversitesinde olacak
Hepinize İyi Bir Gün Diliyorum...
İyi Çalışmalar Web Masterlar!!!
Mesaj17.11.2008, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Solonline

Arkadaşlar Yukarıdaki mesajı yazanda bendim yeni bir başlık açmak istemedim buraya yazdımSmile

Çok Uzun süredir planladığım oyun en sonunda çıkmak üzere sitemin bir tasarımına bakarmısınız!

SolOnline.tr.gg
Strong Of Legend Online
Bedava Sitem'in en iyi oyunu.!!!!!!!!!
Mesaj18.11.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Öncelikle Sitende tasarım gözkmüyor her yer siyah ve ayrıca sitenin reklamını burda değil bedava siteni tabıt bölümünde yapınız ayrıca bedava sitem reklamı görünmüyor onun rengini değiştiriniz aksi taktirde siteniz silinebilir

Reklam satırı rengi değiştirmek için;
Arrow sitene giriş
Arrow Yönetim panelinden ayarlara giriniz
Arrow orada reklam satırı rengi war ordan uygun bir renk seçiniz ve alttan kaydediniz
İyi Çalışmalar,
Mesaj18.11.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağol

Uyarı İçin Sağol Fakat Sorun Şu Veri Güncellenmiyor Umarım Bunu Bedava Sitem Yetkilileri Göz Önünde Bulundurur

Bakın;
Reklamın metin rengi Seçeneğinden Rengi Beyaz Yaptım ve Kayıt Et Dedim Fakat Bir Değişiklik Olmadı Anlamadım...

Ayrıca Ben Sitemin Reklamını Yapmadım Böyle Bir Şeye İhtiyacım Olmadığında Düşünmüyorum...

Ayrıca
Tasarım Zaten Siyah Mitoloji İle Alakalı Bir Şey Beyazmı Yapmamı Bekliyordunuz?

Hem Şunuda Söylemek İsterim Bunu Web Masterlarında Okumasını İsterim Forum İmzası Denen Şey Forumun Her Kısmında Geçerli Bir Olay O Zaman Herkes Heryerde Reklam Yapmakta Demek...

Anti Parantez: Bedava Sitem Php İle yapılmış çok güzel sistemlerden biri halka hitap etmekte kolaylıkla bazı şeyleri değiştirebiliyorsunuz yani halk tipi ama benim oyun yapmak için burayı seçmemin nededi Forumların bulunması ve ücretsiz olması
Mesaj18.11.2008, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Ayrıca

Yukardaki kişi benim. Semineri veren ben reklam yapmadım sadece boşuna yeniden başlık açıp server'ı doldurmaktansa burayı tercih ettim.
Mesaj18.11.2008, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu Fazla Uzatmayın
Mesaj19.11.2008, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Solonline veya evantonline kardeşim ;forum içinde her konuya tek tek bölümler açılmıştır.
Burası 3D hakkında paylaşımların oldugu bölüm.Anlattığın konuda 3D ile bir bilgi geçiyormu?
Yada bana baglantısını açıklarmısın.
Akıllı cocuksun belli. Zeka düzeyin hızlı ilerlediginden basit konuları görmüyosun yada görmek istemiyosun.
Herkes senin gibi yaparsa forumdan kaç kişi yararlanabilir.Karmakarışık olmazmı?
Konunu Bedava sitem yetkilileriyle paylaş Kolay gelsin