Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2007, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu: adsenseden cok daha kolay be daha az zahmetli para kazanma

Selam arkadaşlar. Webde bulduğum bir dökümanı sizinle paylaşmak istiyorum

adsense de kullaniyorum ama bence bu yol ondan cok daha kolay millete reklamima tıklarmısın falan ugrascagina kendi işini kendin görüp kısa bi surede para alabilirsin benim mesela 5-6 gunde 50 dolar oldu

olayı kendim kısaca bir anlatayım önce
siteye üye oluyorsunuz, program indiriyorsunuz, daha sonra programda http://img266.imageshack.us/img266/523/oturhs5.jpg bu oturan adamı görüyorsunuz. Bu adam 72sn de 1 tıklanmazsa oturuyor. Bu yüzden sürekli adamı dürtmek gerekiyor. Tıklanınca adamımız http://img502.imageshack.us/img502/5219/yurruda9.jpg bu şekilde yürüyor.

Ciddi Paralar Kazanın!!!
Arkadaşlar bu firma gerçekten ödeme yapıyor ve gerçekten çok kazandırıyor bana güvenin!!!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=kerem6131

İnternette bir çok para kazandıran şirket var ve bunların ayrı ayrı kazandırma yöntemleri var. Benim size tanıtacağım şirket bu yöntemlerin hepsini bir araya toplayarak çok güzel ve kazandıran bir sistem ortaya çıkarmış.
Bu şirket Cash fiesta. Cash fiesta benim şimdiye kadar kullandığım para kazanma yöntemlerinin en iyi, en çok kazandıran ve en güvenilir olanıdır.Şirketin tam 3.500.000 üyesi var. 2001 yılından beri hizmet veriyor. Ödemelerini çek yolu ile yapıyor.Türkiye ve Dünyanın her yerine ödeme yapıyorlar. Üyelik tamamen ücretsiz. Üye olurken Kredi kartı istemiyor.

Not: Gelen Çekleri İş Bankasından Bozdurabilirsiniz.
Size bu şirket aracılığı ile nasıl para kazanacağınızı ve nasıl üye olacağınızı ayrıntılı bir biçimde anlatacağım.
Şirket puan sistemi ile çalışıyor. Ay sonunda kazandığınız puanlar Dolara çevriliyor. Potansiyel üyelerine her 1000 puan için 1,666 $ veriyor. Siz ilk etapta belki biraz az kazanabilirsiniz buda size bağlı birşey. Sakın pes etmeyin. (Emek ve çaba göstermeden hiçbir şey kazanılmaz.)
Cash Fiesta, Bizlere kendi bünyesinde tam 7 çeşit para kazanma seçeneği sunuyor.
Bunlar
1. Fiesta Bar = Reklam İzleme Yöntemi
2. Bonus Point= Extra Puanlar
3. Fast Money = Sponsonsor Şirketlere üye olarak (Önemli)
4. Referral Program = Üyelik Sistemi
5. Affilicate Program = Webmaster lar için hazırlanmış
6. Mail Okuyarak
7. Oyun Oynayarak = Bu sistem daha çok yeni ve deneme aşamasında
1. Fiesta Bar = Fiesta bar bir Raklam barıdır. Burada çıkan reklamları izleyerek para kazanırsınız. Reklamlara tıklamanıza gerek yok.
Üyelikten sonra Fiesta Barı bilgisayara indiriyoruz. Çalıştırdıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek puan kazanmaya başlayın.
Fiesta Bar ekranın üstüne yerleşir ve orada çalışmaya devam eder. Çok kullanışlıdır Fiesta barın üzerinde nekadar puan kazandığınızı ve kaç tane alt üyeniz olduğunu görebilirsiniz.
Fiesta bar çalışırken her istediğinizi yapabilirsiniz, isterseniz internette sörf yapın isterseniz Chat veya oyun oynayın Program her halukarda çalışmaya devam ediyor.
Kullanıcıya hiçbir sorun çıkarmıyor.Fiesta bar ile saatte 600 Puan kazanabiliyorsunuz. Barın Hiçbir zaman kısıtlaması yok , isterseniz günde 24 saat çalıştırın.
Programla puan kazanabilmeniz için ekranın sağ alt köşesinde bulunan Dolar işaretinin Yeşil olması gerek. Kırmızıya döndüğü zaman mausla Reklamların üzerine gelmeniz yeterli. Fiesta barın üzerinde gezinen küçük bir adam var. Bu adam oturduğu zaman ve sağa sola gezdiği zaman Dolar işareti Kırmızıya döner adamın üzerine tıklayarak Dolar işaretinin yeşile dönmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Not: Bazı Virüs programları Fiesta barı Virüs olarak algılayabilir. Kesinlikle Bir virüs değildir.Reklam amaçlı Adware dir Hiç endişe etmeyin.Virüs programınızı ayarlayarak sorunu çözebilirsiniz.
2. Bonus Point= Fiesta bar ile topladığınız puanlar için Extadan Puanlar Kazanın.
Bonuslar
2000 Puan için 1000 Puan
5000 " 2000 "
10000 " 4000 "
20000 " 6000 "
30000 " 7000 Puan Veriyor.
3. Fast Money = Sponsor şirketlere üye olarak Puan kazanabilirsiniz. Burdada iki şeçeneğiniz var.
a. Günün sponsor şirketlerine üye olarak puan kazanıyorsunuz. Sponsorlardan gelen her 1000 puan için sizin hesabınıza 2$ ekleniyor.
b. Diğer Sponsor şirketlerine üye olarak puan kazanıyorsunuz. Sponsorlardan gelen her 1000 puan için sizin hesabınıza 1$ ekleniyor.
Bu ençok kazandıran yöntemlerden birisi en az 6 tane sponsora üye olmanızı tavsiye ederim.
Ne kadar çok üye olursanız saat başı alacağınız para değeri yükseliyor.
Altında World yazan Sponsorlara üye olabilirsiniz.
Önemli Not: Sponsorlara üye olurken, Cash fiestada kullandığınız Mail adresini kullanın yoksa puanlar hesabınıza gelmez.
4. Referral Program = Bir çeşit üyelik sistemi, Siz başkalarını kendi referansınızla üye yaptırıyorsunuz. ve bu sistemle kazandığınız paraları katlıyorsunuz. Kendi üyelerinizin kazandığı puanların % 15 i kadar da sizin hesabınıza ekleniyor.
Tam 8 basamak üyelik basamak var.
Not: Sizin kullanıcı isminiz sizin referraliniz oluyor.
1.basamak üyelerden kazandığının %15 i Kadar
2.basamak üyelerden kazandığının %7 i Kadar
3.basamak üyelerden kazandığının %5 i Kadar
4.basamak üyelerden kazandığının %5 i Kadar
5.basamak üyelerden kazandığının %5 i Kadar
6.basamak üyelerden kazandığının %3 i Kadar
7.basamak üyelerden kazandığının %1 i Kadar
8.basamak üyelerden kazandığının %1 i Kadar Senin hesabına aktarılıyor. Diğer üyelerin puanlarında eksilme olmuyor senin hesabına Extradan ekleniyor.
1. basamak üyeler senin referansınla üye yaptırdığın kişiler oluyor.
2. basamak üyeler ise senin üye yaptırdığın kişilerin üye yaptırdığı kişiler oluyor.
Diğer basamaklar da böyle devam edip gidiyor.
Bu sistemde çok kazandıran yöntemlerden biri sizde elinizden geldiği kadar başkalarını kendi referansınızla üye yapın.
5. Affilicate Program = Bu webmaster lar için hazırlanmış bir sistem. Web siteniz varsa buradan reklam alarak para kazanabiliyorsunuz.
6. Mail Okuyarak = Size CashFiesta aracılığı ile Mailler yollanıyor. Mail başına 0,3 $ veriyorlar.
7. Oyun Oynayarak = Bu sistem daha çok yeni , şuan deneme aşamasında ileride çok puanlar kazanabileceğiniz çokgüzel oyunlar var.
Arkadaşlar hiç vakit kaybetmeden hemen üye olun ve sizde kazanmaya başlayın
Hepinize Bol kazançlar arkadaşlar.
Cash Fiesta'ya Üye olmak için tıklayın alttaki linke tıklayın

ÜYELİK YARDIMI
Üye olurken karşınıza çıkabilecek olası sorunları çozebilmek amaçlı hazırladım.
Üyelik Formu Açıklamalı
Login: (Buraya Kullanıcı isminizi yazın, Enaz 3 karakter)
Password: (almak istediğiniz şifreyi yazın)
Verify passwordYukarıya yazdığınız şifreyi tekrar yazın)

First, tell us where we can send your checks (Bu alandaki bilgileri doğru yazın. Gönderilecek çek bu bilgiler ile gelecek)
First name: (Adınız)
Last name: (Soyadınız)
Street address: (Adresiniz)
City: (Şehir)
Zip/Postal code: (Posta Kodunuz)
State: (Bu alan olduğu gibi kalsın)
Province: (Bu alan Boş kalsın)
Country: (Ülke)
E-mail address: (E-Mail Adresiniz)
Verify e-mail address: (Yukarıya yazdığınız E-Mail adresini tekrar yazın)
Old e-mail address: (Bualan Boş kalsın)
Now, please tell us more about yourself (kişisel Bilgilerin)
Year of birth: (Doğum Yılınız)
Education: (öğrenim Durumunuz)
Annual household income: (Yıllık Geliriniz)
Industry: (Çalıştığınız Dal)
Title: (İşyerindeki Ünvanınız)
Additional Information (fazladan Bilgi)
Please tell us about your interests. (İlgi alanlarınızı İşaretleyin nekadar çok işaretlerseniz okadar iyi olur)
Please tell us what you search for or buy online and our partners will send you third party offers targeted to your interests*. (İnternet üzerindeki ilgi alanlarınız Bunuda Çok İşaretleyin)
Earn cash by subscribing to receive special offers and announcements from our partners. Please read our Privacy Policy and be assured that your e-mail address will not be shared without your permission. (Bu Bölüm işaretli olsun)
Payment Information (Ödeme ile ilgili Ayarlar)
Preferred check size: (Çekinizi kaç dolar olduğu zaman isteyeceğiniz 50$ işareli olması yeter)
Referral Information
Referred by: (Bu alan önemli burada " ggi12 " yazmalı yazıyor ise ellemeyin öyle kalsın çünkü bırakında Hamster FanCLupümüzde kazansın ve sizde bizim kazandığımızdan payınızı alın)
Sharing your opinion pays off! (Bu alan İşaretli olsun)
I have read and understand the Member Agreement. (Bu alan işaretli olsun )
Önemli Not: Alanları doldururken Türkçe harfler kullanmayın. Ğ-Ü-Ş-Ö-Ç Harfleri.
Bu alanları doldurduktan sonra SUBMİT REGİSTRATİON Butonuna tıklayın Üyeliğinizi tamamlayın.
Size gelecek olan mail adresini açın ve üyeliğinizi aktif etmek için Maildeki linke tıklayın.
Üyeliğinizi tamamladıktan sonra Açılan sayfada download a tıklayarak programı bilgisayara indirerek çalıştırın. Formda belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi girerek Para kazanmaya başlayın.
Hadi bol kazançlar Arkadaşlar.

her türlü yardim için crazy_ke( at )hotmail.com
Mesaj03.09.2007, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalana bak seni görende adam sanır adsense ayağına cash fiestaya üye topluyon sanki cash fiestadan 1 kuruş para alabildin hepsi yalan kardeşim bunlarım ben türkiyedeki en çok üyeyi yapan kişidm ama 1 kuruş bile para göndermediler parayı alabilmen için gold puanın 133 olması lazım bunu biliyomusun

yaptığın sana yakışmaz
Mesaj03.09.2007, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana o gold puanın 133 olması gereken yazıyı gösterirmisin arakdasım ? sitede bul resmini cek altını ciz bende üyelik sifrenmi sana vercem en cok sen yapmıs mıs mıs mıs :d hahahyyyyyyyyyy 88 kişi yapta görüyümmmmm söle bakalım nerde yazıyor 133 gold puan bekliyorum....
Mesaj03.09.2007, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz ingilizce bilseniz sitedeki kuralları okurdunuz şimdi nerede yazıyo hatırlamıyorum ama siteye giriş yaptıktan sonrabi yerdeydi
ama herneyse bu işten türkiyede para kazanan yok en sağlamı google adsensedir
Mesaj03.09.2007, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

oynamayı bilmeyen gelin yerim dar dermiş

hahahayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sen benim muhatabım deilsin.
Mesaj03.09.2007, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben seni cash fiestadan 1 kuruş bile alamadığın zaman görücem
Mesaj03.09.2007, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu: herkez aldım dio

millet turkiyede fazla komisyon aliyolar falan dio onlar almiş paralarini işte sen adresini yanliş vermisindir ben deneyip görcem ve para gelirse çekin resmini yollarim sana kardes

hem adsensede millete yalvarion tıkla die falan bunda kendi işini kendin halledion ben cok kişi taniyom adsenseyi yerden yere vuran 200 dolarim varken banlandim diyen arastir ondan sonra gel

En son onlinehersey tarafından 03.09.2007 15:20:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.09.2007, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hem ne ole seni goren adam sanar falan ne demeye çalişiyon biz araştirdik alan var işte git oku forumlarda falan hem senin dedigin gold puan 133 falan hikaye o gold uyelik icin gereken puan ve gold uyeligin avantajı 1000 point 1.66 dolar oluyor yani para gelmeme gibi bişey yok
Mesaj03.09.2007, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşlar ben bu siteye yakalaşık 3 haftadır müyeyim. 26900 puanım vardı fakat eylül ayına girdik diye galiba bu puan sıfırlandı agustos ayında 26900 puan 6000 bosun görünüyo ve gold club ta not a mebmer(hatırlanmıyor) yazıyo bu işte bi terslik varmı. Cevap verirseniz sevinirim.

www.defrtey.tr.gg
Mesaj04.09.2007, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak bu cashfiesta tamamen sahtekar bende bi zaman lar üyedim işte resimleri bu kadar üye yaptığım halde param en fazla 4$ geçti yani bu işler yalan

eğer sitenize reklam alacaksanız adsenseyi tavsiye ederim
Bu yabancı firmalar Türkleri maalesef iyice keriz sandı forumlarda gördüğünüz o msj ları yazan insanlar hiç biri 1 kuruş bile alamamıştır kimi aldıysam desede dekontunu göster diyince maalesef ortadan kayboldu Böle şeylere inanmayın derim bizi yabancı ülkeler böle kamyalarla keriz yerine koymaya çalışıyor

bazılarıda adsenseden banlandım diye adsenseyi kötülüyor hiç bir zaman adsense kimseyi durup dururken banlamaz ben banlanan arkadaşlara şunu diyorum hiç vaktinizi ayırıpta adsense politikası ve kurallarını okudunumuzmu?

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=48182&sourceid=aso&subid=ww-ww-et-asui&medium=link&hl=tr
Mesaj04.09.2007, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum belki doğru sölüyosun ama ben adenseye yaklaşık 15 gün önce başvuru yaptım ama hala cevap veren yok.Bazı sitelerde adense reklamlarını görüyom benim sitem o sitelerden daha güzel ama cevap vermiyolr bizde başka yollara bakıyoruz araştırıyoruz. Cevap verirsen sevinirim..

www.defrtey.tr.gg

eğer sitenize reklam alacaksanız adsenseyi tavsiye ederim
Bu yabancı firmalar Türkleri maalesef iyice keriz sandı forumlarda gördüğünüz o msj ları yazan insanlar hiç biri 1 kuruş bile alamamıştır kimi aldıysam desede dekontunu göster diyince maalesef ortadan kayboldu Böle şeylere inanmayın derim bizi yabancı ülkeler böle kamyalarla keriz yerine koymaya çalışıyor

bazılarıda adsenseden banlandım diye adsenseyi kötülüyor hiç bir zaman adsense kimseyi durup dururken banlamaz ben banlanan arkadaşlara şunu diyorum hiç vaktinizi ayırıpta adsense politikası ve kurallarını okudunumuzmu?

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=48182&sourceid=aso&subid=ww-ww-et-asui&medium=link&hl=tr[/quote]
Mesaj04.09.2007, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

KOŞAN ADAMA FALAN KİM PARA VERİR PROGRAMMIŞ PROGRAM FALAN SAKAT İŞ BİLMEDİĞİN PROGRAM YÜKLENMEZ BELKİ DE İNTERNETTE GEZDİĞİN HERŞEYİ İLETİYO KOŞARKEN NE BİLİYOSUN

PARAYI KİM KAYBETMİŞDE O SİTE KOŞAN ADAMA PARA VERECEK

TR.GG DESTEK FORUMUMUZ http://ner10.net/tr-gg-destek-ve-paylasimlar-f-185.html
Mesaj05.09.2007, 03:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar site gerçekten parayı veriyor fakat bunun karşılığında da sizden çook şey istiyor örneğin 6 tane special offersa üye olacaksın da 8. levele kadar herlevelde en azından 3 üyen olcakt puanın ı nı desem hiç sölemiyim yani bunları yapana kadar arkadaşların dedği gibi google adsense ye üye olurum ohhhh mis gibi bakın arkadaş resim koymuş 400 kusur tane alt üyesi var ama 4 dolar veriyolar yani bu işler hiKAYE ASLINDA BENİM ALAN ARKAAŞIM OLDU AMA HAYRET DOĞRUSU NASIL ALMIŞ ÇOOK MERAK ETTİM ALMANYADAN GELDĞİ ZAMAN SORACAĞIM ONA DA

www.genpasa.tr.gg
Mesaj05.09.2007, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

xdiablox.tr.gg
Mesaj03.09.2008, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya arkadaşlar sacmalamayın kendi işini kendin gör mü var kimse beleşten para vermez ona kalsan bi site daha var reklam sitesi sana mail gönderiyor her mail 50 100 dolar 20 000 dolar olunca cekebiliyormuşsun delpaccomu ne ben üyeyim görecez bakalım bunlar abuk subuk seyler reklam store nin reklamları biraz daa geniş olsa bence bir numara ama adamlar 4 reklamla işi götürüyorlar google bence bu işte bir numara yalnız beni kabul etmediler:D

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Önceki mesajları göster: