Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2008, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu: sol tarafa menü

sol tarafa sağ taraftakilerin bir kısmını nasıl geçirebilirim
Mesaj05.09.2008, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu: bak

onu tam bilmiyorum ama reklam yapmış gibi olmayayım flashvortex.com adresine gir oradan menü yap kendine ücretsiz ve kullanımı kolaydır.Sol taraftaki 1.kutucuğun içine yazan yere kodu yapıştır.En azından ben bukadarını biliyorum.Css tasarım kullandığım için hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. Wink
Mesaj05.09.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sol tarafa menü

kodek yazmış:
sol tarafa sağ taraftakilerin bir kısmını nasıl geçirebilirim

Hangı Tasarımı Kullanıyorsanız Tasarım Kodunuzdan Aynı Menuyu Istıyorsanız Menunun Kodunu Alın

Sonra Kendınıze Gore Duzenlemeler YaPın

Ve Istedıgınız Yerlere Kodu YaPıstırın

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj05.09.2008, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu konu hakkında sürekli yeni konular açıyorsunuz Css bölümünde ve genel problemler bölümünde kimi zaman da özelden soruyorsunuz.Lütfen bu konuda sorularınızı buraya yazınız buradan yardımcı olalım..Saygılarımla

Şu kodları Tasarım Ayarları - Gelişmiş Ayarlar - Tasarımın üzerindeki yazı alanına kopyalayınız..
Kod:

<div style="position: absolute; top: 730px; left: 5px; background: white; width: 183px; height: 1600px"> Buraya istediğiniz yazı ya da kod </div>

Bu kodu sitenize göre ayarlayabilirsiniz...
top:Belirlediğiniz kod alanınızın yeridir.Sayı artarsa kod alanı aşağı kayar..
left:Kod alanının sol tarafa olan uzaklığıdır
width:Kod alanının genişliği
Height:Yüksekliği
background:Arkaplan rengi

pobrediablo anlatımıdır[/quote]

Buyurun buradan halladebilirsiniz...

Cunobag adlı modumuzdan alıntıdır...
Mesaj05.09.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üstte verdiğiniz kod farklı ekran boyutlarında yeri değişiyor mesala ben sitemi 1024*768 ayarlarında optimize etttim sorun yok başka yerden 1280*1024 ayarlarında bir ekrandan siteme girdiğimde soldaki kısım ya içeri yada dışarı çok açılmış şekilde duruyor menünün altına sabitlemek için kesin bi yöntem yok mu ?
Önceki mesajları göster: