Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2008, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım yapmak

arkadaşlar birisi bana yardım etsin http://sanalcity.tr.gg deki gibi yapmak istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum birisi bana yardım ederse sevinirim. Shocked
Mesaj05.09.2008, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu: bak

istediğin tasarımı istyedeiğin site sahibine soracan sanal-city bildiğim kadarıyla trggcanavari adlı modumuza ait ona sor bakalım belki yardımcı olur Wink
Mesaj05.09.2008, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu: yaw

kardeşim bilmiosan nie cevap yazıyon bilenler yazsın Question Idea Sad Smile
Mesaj05.09.2008, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

ben mi css tasarımı bilmiyorum Very Happy siteme bakta cvp yaz Wink
Mesaj05.09.2008, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.09.2008, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu: ok

tmm sanabişey demiyom sanal reklam ama sen tsmedia Evil or Very Mad ben yatay menü kodu istiyorum tasarım değil Wink
Mesaj05.09.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ok

muhammed-tiftikci yazmış:
tmm sanabişey demiyom sanal reklam ama sen tsmedia Evil or Very Mad ben yatay menü kodu istiyorum tasarım değil Wink

istediğin tasarım olsun, menü olsun, css bölümünde yer almaktadır.. önce arayın bulamazsanız baslık açın..

iyi eğlenceler...

Mesaj05.09.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ok

muhammed-tiftikci yazmış:

kardeş orayı inceleyerek yatay menüde yapabilrsin
Önceki mesajları göster: