Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2008, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: bilen baksın

ben şimdi sol menüyü kalabalık yapmak istemiorum ya sol menüdekileri sağ kutucuga geçirmek istiyom. ıce blue tasarım kullanıorum
bazı sitelerde görüyorum
Mesaj06.09.2008, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Sağ tarafa almak yerine alt sayfa şeklinde yapabilirsiniz.

Sitene Giriş
Sayfalarımı Değiştir
Alt Sayfa Yapmak İstediğiniz Sayfaya Tıklayın
Sonra Sayfa Adını Yazan Yerin Altında Ana Sayfa Yazan Yere Tıklayın Orda Bu Sayfanın Hangi Sayfanın Alt Sayfası Olmasını İstiyorsanız Seçin Mesela Sitene Manşet Haber Kod Sayfasını Html Kodlarınını Alt Sayfası Olarak Seçebilirsiniz Böylece Html Kodlarına Tıklayınca Sol Menüde Alt Sayfası Yaptığınız Sayfalarda Çıkacaktır.Umarım Anlatabilmişimdir...

Saygılarımla...
Mesaj06.09.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

toplist-turk yazmış:
Merhaba,

Sitene Giriş
Sayfalarımı Değiştir
Sonra Sayfa Adını Yazan Yerin Altında Ana Sayfa Yazan Yere Tıklayın Orda Bu Sayfanın Hangi Sayfanın Alt Sayfası Olmasını İstiyorsanız Seçin Mesela Sitene Manşet Haber Kod Sayfasını Html Kodlarınını Alt Sayfası Olarak Seçebilirsiniz Böylece Html Kodlarına Tıklayınca Sol Menüde Alt Sayfası Yaptığınız Sayfalarda Çıkacaktır.Umarım Anlatabilmişimdir...

Saygılarımla...

Arkadaşım sen çok farklı şeyler anlatıyosun insanların aklını bulandırma. Sevgili kardeşim öncelikle html kodlarını alabiliyor olman lazım bu senin tecribene bağlı şimdilik kendini geliştir zamanla kendin bulacaksın zaten burada sorup tüm aklını bulandırırsın çünki herkes farklı şeyler anlatır.

Mesaj06.09.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
toplist-turk yazmış:
Merhaba,

Sitene Giriş
Sayfalarımı Değiştir

Saygılarımla...

Arkadaşım sen çok farklı şeyler anlatıyosun insanların aklını bulandırma. Sevgili kardeşim öncelikle html kodlarını alabiliyor olman lazım bu senin tecribene bağlı şimdilik kendini geliştir zamanla kendin bulacaksın zaten burada sorup tüm aklını bulandırırsın çünki herkes farklı şeyler anlatır.

Merhaba,

Lütfen konuşma tarzınıza dikkat edin ben uknetim forumda yardım severim neyin ne olduğunu biliyoruz allaha şükür ben ona alt sayfa yapsın sole almaktan daha iyi durur dedim sol tarafa alması için çok uğraşır.Sen benim dediğimi yaparsan düzgün göründüğünü göreceksin kardeşim.Birde burda kafanı bulandırırlarda ne demek bu forumdaki modlar yardıms everler uzmanlar sana yardım etmedimi hiç sen herşeyi kendinmi biliyodun açtığın günden beri burda kimseniin kafası bulanmaz aydınlanır....

Saygılarımla...
Mesaj06.09.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Tartışma yok,herkes bildiği kadarı ile bilgisini paylaşabilir.
Ayrıca yazılarınızın boyutunu normal yapın,internet ortamında büyük yazı hakaret yada bağırma anlamına gelir.
İyi eğlenceler.
Önceki mesajları göster: