Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Eski şahşahalı formumuzu arıyorum!!!

silsile yazmış:
Ormela'lı, DumanMusa'lı, NAmazvebiz'li, Gurum5'li, Efgan'Lı, Tolga-Nalkon'lu, TugberkYAlcinli, 24 Saat işleyen bedava-sitemi tanıt bölümünde işleyen ve yeni gelen arkadaşlarımızın tanıtımında yardıseverlik yapan eski ve Türkçe'yi doğru-düzgün kullanan formumuzu arıyorum....

Bulan varsa...

NOT: SİLSİLE

Sevgili silsile

Hiç arama bulamazsın. Bazı kendini bilmezler sayesinde eskiden gösterilen esneklikler bitti. Kimi site reklamı için kullandı o başlıkları, kimi can sıkıntısını gidermek için saçma sapan yazılar yazdı.. Samimi olanlar arada kaynadı. Çekemeyen ve gururunu yenip o başlıklara samimi yazamayanlar şikayet etti. Kendileri pek çok kuralı ihlal ettiği halde samimi mesajları kıskandılar. Ve yönetime sürekli şikayetler oldu. Sonucunda öğretmeni karşısında suçlu öğrenciler gibi azar işittik demeyimde uyarıldık. Yönetim esnek davranıyor, hoş görüyordu ama haklı olarak bu durumu daha fazla devam ettiremediler.

Eski güzel ortam hiç olmayacak artık. Çünkü Kaliteli insanlar yavaş yavaş uzaklaşıyor forumdan. Geriye kurallara uymayan, uymamakta ısrar eden ve sürekli uyarıldıkları halde uyarıları görmezden gelen, chat yapar gibi mesajlar yazan, iyi yazmak için 2 i harfi arasına y harfini koyamayacak kadar tembel ve ii yazabilen vs. vs. vs. bu tür kişiler BS Forumda oldukça o eski seviyeli mesajların yazıldığı, sevgi ve saygının olduğu ortamı hiç bulamayacaksın. Bulamayacağız. Hiç arama.

Bahse
Önceki mesajları göster: