Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Eski şahşahalı formumuzu arıyorum!!!

Ormela'lı, DumanMusa'lı, NAmazvebiz'li, Gurum5'li, Efgan'Lı, Tolga-Nalkon'lu, TugberkYAlcinli, 24 Saat işleyen bedava-sitemi tanıt bölümünde işleyen ve yeni gelen arkadaşlarımızın tanıtımında yardıseverlik yapan eski ve Türkçe'yi doğru-düzgün kullanan formumuzu arıyorum....

Bulan varsa...

NOT: SİLSİLE
Mesaj09.09.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok haklısın nerde o 3000 mesajlı orhan abinin konuları söle ya Sad bedava-sitem eski haline dönsün
Mesaj09.09.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli Üstadım Sana Yürekten Katılıyorum ... Crying or Very sad
Mesaj09.09.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Forumumuz o eski haliyle teknik bir forum görüntüsünden oldukça uzaktı ve suistimale açıktı.
Bu görünüm hem teknik bir forum olma durumumuzdan kaynaklanıyor hem de bir takım kendini bilmez arkadaşların suistimallerinden kaynaklanıyor.
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de Bu Düşüncelerine katılıyorum.Nerde O Eski Günler.1000'i Geçik Mesaj Yazılan Başlıklarımız Nerdee.

Foruma Girdiğimizde Hayırlı Ramazanlar,Günaydın Demeyi Kendimize Adet Haline Getirmiştik.
Mesaj09.09.2008, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Forumumuz o eski haliyle teknik bir forum görüntüsünden oldukça uzaktı ve suistimale açıktı.
Bu görünüm hem teknik bir forum olma durumumuzdan kaynaklanıyor hem de bir takım kendini bilmez arkadaşların suistimallerinden kaynaklanıyor.
İyi eğlenceler.

Sayın Hocam Kendini Bilmez İnsanlar Her Zaman, her yerde Var. Buna Engel Olmak Çok Zor.

Ama gerçekten silsile kardeşimize katılıyorum Siz yetkililerin Bu konuyu Tekrar Gündeme Alması ve Eskisi Gibi Bir Ortam Oluşturması Mümkünmüdür ?
Mesaj09.09.2008, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlmekani yazmış:
cunobag yazmış:
Merhaba,
İyi eğlenceler.

Sayın Hocam Kendini Bilmez İnsanlar Her Zaman, her yerde Var. Buna Engel Olmak Çok Zor.

Ama gerçekten silsile kardeşimize katılıyorum Siz yetkililerin Bu konuyu Tekrar Gündeme Alması ve Eskisi Gibi Bir Ortam Oluşturması Mümkünmüdür ?

İnşallah Mümkündür. Wink
Mesaj09.09.2008, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag hocam için bir önerim olacak burası yeri değil ama konu açılmışken söyliyim burası teknik forum diyorsunuz burda onlar olmaz diyorsunuz o zaman teknik olmayan bir forum daha yapın eğlenelim güzel olma mı? siz dersiniz diye düşünüyorum siz kendiniz yapın birlikte buluşun dersiniz...(devrik oldu ama) bence olmaz ama bs nin üst menüsünde Forum yazan yer teknik destek olsa orda sadece teknik konular olsa yanına da forum yapsanız da oraya da eğlenmek ya da başka konular için yapsanaız güzel olmaz mı hem eğleniriz hem öğreniriz
Mesaj09.09.2008, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
İşte o "merhaba,iyi akşamlar,hayırlı cumalar,iyi pazarlar,nasılsınız vs" tarzı konular teknik bir foruma eğlence forumu izlenimi vermekte.
Yani formatımıza uygun değil.
Bu forumun amacı farklıdır.
Kısacası: Site sisteminde takıldığın bir konu varsa forumda konuya uygun bölümlerde sor,cevabını al,sitene uyarla,sitende devam et.Yada site sistemine faydalı olduğunu düşündüğün bir konu varsa açıkça burada paylaş veya önerini sun.Hepsi budur.
Biliyorsunuz daha önce eğlence adına paylaşımlar aldığımız bölümler mevcuttu fakat bu bölümler üstte de belirttiğim gibi bir çok arkadaş tarafından suistimal edildi,sıkıntılara sebep oldu.
Bu yüzden de gerçek amacımız olan "teknik forum" görünümü almak zorunda kaldık.Gerek moderatörlerimiz gerekse yönetim bu sıkıntılardan uzan gerçek bir teknik forum olmamızdan memnunlar. Wink
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ormelanın Baslıgına Gelırsek ;

Malesef Yanlıslıkla Sılınmıs , Olan Olmus YaPıcak Bırsey Yok

Ama Bedava Sıtem ToPLuLukları Bolumunde 1000 Mesaj Olacagınıda Sanmıyorum Acıkca Soylemek Gerekırse

Zaten Artık Cok Sayfalı Konular Yasaklanmıs Durumunda

Kılıtlenıyor

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj09.09.2008, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka2 yazmış:
cunobag hocam için bir önerim olacak burası yeri değil ama konu açılmışken söyliyim burası teknik forum diyorsunuz burda onlar olmaz diyorsunuz o zaman teknik olmayan bir forum daha yapın eğlenelim güzel olma mı? siz dersiniz diye düşünüyorum siz kendiniz yapın birlikte buluşun dersiniz...(devrik oldu ama) bence olmaz ama bs nin üst menüsünde Forum yazan yer teknik destek olsa orda sadece teknik konular olsa yanına da forum yapsanız da oraya da eğlenmek ya da başka konular için yapsanaız güzel olmaz mı hem eğleniriz hem öğreniriz

Merhaba,
Serbest bölge ve gençlere özel bölüm bu yüzden var Wink
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam siz de haklısınız biz de biz şu yönden haklıyız : biz eğlenmek hem de öğrenmek isteriz muhabbet konuşma isteriz ama burda o pek fazla olmuyor...
Mesaj09.09.2008, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

Ama Bedava Sıtem ToPLuLukları Bolumunde 1000 Mesaj Olacagınıda Sanmıyorum Acıkca Soylemek Gerekırse

Kılıtlenıyor

Iyı Eglenceler Wink

çok haklısın neden kilitleniyor onu da anlamış değilim
Mesaj09.09.2008, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

Kılıtlenıyor

Iyı Eglenceler Wink

Merhaba,
200 mesajı aşan başlıklar o bölümden artık kilitlenerek kaldırılacak.
Sabit başlıkta da belirtildiği gibi topluuklar bölümü artık sadece web tasarımı gibi teknik konulara ayrılacaktır.Şiir vs paylaşımı yapılamayacaktır.
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
siteturka2 yazmış:

Merhaba,
Serbest bölge ve gençlere özel bölüm bu yüzden var Wink
İyi eğlenceler.

hocam lütfen yazımı tam okuyun ben eğlence yok demiyrum ki fazla değil diyorum az yani eğlence bölümü tamam kaldırıldı yarışma bölümü neden kaldırıldı onu anlamadım tamam siz haklısınız ama biz de haklıyız
Önceki mesajları göster: