Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Ayben - Kork Bizden (ft. Ceza & Killa Hakan)

klibi buradan izleyebilirsiniz http://www.mtv.com.tr/mplay/detail.aspx?ClipId=4430

Ayben'in ilk solo albümü 'Sensin O'nun ikinci klibi, alt yapısının Akşit Uğurlu'ya ait olduğu Ceza ve Killa Hakan'ın eşlik ettiği parçası olan 'Kork Bizden' e çekildi. Galata Kulesi'nde gerçekleşen klip çekimleri Evin Delisi ve Mazot Graffiti & Hiphop Shop sponsorluğunda Atıf Ülkü, Volkan Filyos ve Serocero'dan oluşan CreativeCrew67 ekibi tarafından yapıldı. Klipte Ceza ve Killa Hakan'ın yanı sıra Fuchs, Fuat, Roka ve İlker Aksungar'da yer alıyor. 1 günde tamamlanan klip çekimlerinin montajı Berlin'de gerçekleştirildi.
Mesaj10.09.2008, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler.. Wink
Mesaj10.09.2008, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda reklam ve yönlendirme yapmak yasaktır.

İyi eğlenceler.

Mesaj10.09.2008, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

uacafe1905 yazmış:

İyi eğlenceler.

forum kullanmayı sendne öğrenecek değilim sence videoyu nasıl izleyeceklersdi link vermessem ??? evet cevabını bekliyorum Wink Wink
Mesaj11.09.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler.Ama Tartışmaya Gerek Yok Arkadaşlar. Wink
Mesaj11.09.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

nett-oguzhann yazmış:
uacafe1905 yazmış:

İyi eğlenceler.

forum kullanmayı sendne öğrenecek değilim sence videoyu nasıl izleyeceklersdi link vermessem ??? evet cevabını bekliyorum Wink Wink

burası bir vidyo paylaşım sitesi degildir ondan olabilir mi?
öyle olsaydı bende birsürü vidyo koyabilirdim xD
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Önceki mesajları göster: