Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem virüslü mü?

Merhaba,
Size bir şey sormak istiyorum...Ben sitemin virüslü olduğunu nasıl anlarım?Çünkü sitem bazı bilgisayarlarda garanti açılıyor.Ama bazı bilgisayarlarda hata vermesine sebep oluyor?Bende viüslü olup olmadığını nasıl anlarım diye sorayım dedim? Yardımcı olursanız sevinirim...
Mesaj24.09.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: A

ANTİ-VİRÜS PROGRAMLARI UYARIRDI ÖYLE BİŞİ OLSA Mr. Green
Mesaj24.09.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Anladım,

Merhaba,
Bedava-Sitem.Com adresi modlarından ve site yöneticisinden özür dilerim...Ben bu başlığı Serbest Bölge'ye açtım zannediyordum...Fakat Genel Problemlere açmışım kusura bakmayın...Özür dilerim...

Ayriyetten HABEMANİA.Tr.Gg adresi ilginizden dolayı sağolun...
Mesaj24.09.2008, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu: D

serbest e açmaya gerek yok sanırım çunki genel problem yeri Confused
Mesaj24.09.2008, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem virüslü mü?

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,
Size bir şey sormak istiyorum...Ben sitemin virüslü olduğunu nasıl anlarım?Çünkü sitem bazı bilgisayarlarda garanti açılıyor.Ama bazı bilgisayarlarda hata vermesine sebep oluyor?Bende viüslü olup olmadığını nasıl anlarım diye sorayım dedim? Yardımcı olursanız sevinirim...

sitenizin virüslü olup olmadığını öğrenebilmeniz gibi bişi yoktur bazı filtre sistemlerinde sitellere girildiğinde yasaklamalar geliyor bunlar virüslü olmasıyla alakalı birsey değildir bazende kasılmalar ve donmalar oluyor bunlarda yanlıs yada eksik kodlardan kaynaklanır eğer zaten sitenizde virüs warsa girer girmez anti virüs programları alarma geçer umarım açıklayıcı olmustur konunun daha fazla uzatılmasını istemiyorum

iyi günler