Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Üye Profili

Ya Cok süper Bi Önerim Var Diyelim Üye Oldum ve login yaptigimda keske profil felan yazsaydi düzenle felan böye yoksa tek kuru login yazio cikis yazio ....2.önerimde diyelim sayfa yaptim sadece loginlere giris ....felan filan yazio ona bastim ekstern link yaptim kaydettim.sonra keske üye olmayanlar da görse ama ona bastiginda iste 404 böyle sayfa yok veya üye degilsiniz diye bu sayfa gözükmüyor felan yok yazsaydi üye olanlardada hemen siteye yönlendirilseydi öyle güzel olurdu
Mesaj11.09.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üye Profili

fikra-dizioyunchatt yazmış:
Ya Cok süper Bi Önerim Var Diyelim Üye Oldum ve login yaptigimda keske profil felan yazsaydi düzenle felan böye yoksa tek kuru login yazio cikis yazio ....2.önerimde diyelim sayfa yaptim sadece loginlere giris ....felan filan yazio ona bastim ekstern link yaptim kaydettim.sonra keske üye olmayanlar da görse ama ona bastiginda iste 404 böyle sayfa yok veya üye degilsiniz diye bu sayfa gözükmüyor felan yok yazsaydi üye olanlardada hemen siteye yönlendirilseydi öyle güzel olurdu

Dedıklerınızı Tam Olarak Anlıyamadım Cunku Turkce Bozuklugu Mevcut Gercekten

Ve Bende Sıze Turkcenızı Iyı Kullanmanızı Onerıyorum Razz Razz

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj11.09.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üye Profili

net-tr yazmış:
fikra-dizioyunchatt yazmış:

Dedıklerınızı Tam Olarak Anlıyamadım Cunku Turkce Bozuklugu Mevcut Gercekten

Ve Bende Sıze Turkcenızı Iyı Kullanmanızı Onerıyorum Razz Razz

Iyı Eglenceler Wink

aynen
Kod:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=50854&highlight=
Mesaj11.09.2008, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Türkçe ve düzgün şekilde önerilerimizi paylaşalım ki, anlaşılsın.
Önceki mesajları göster: