Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2008, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu: FRONTPAGE Siteyi bedava-sitemde yayınlayabilir miyiz? Bunun

Front pagede bi site yaptım. siteyi yayınla dedigimde kabul etmiyor. bi siteyi bedava sitemde yayınlamak i.çin ne yapmalıyım?
Mesaj12.09.2008, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Frontpage'de yaptığınız tasarımın kodunu size vermesi gerek o kodu sitenize Css Desing'i seçip ekleyebilirsiniz..
İyi eğlenceler
Wink
Mesaj12.09.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod olarak kopyalamaya başlarsam tek tek haftalarımı alır. ben komple bir siteyi bir seferde aktarmayı sordum. siteyi yayımla die bi secenek var Fpagede ama burayı kabul etmiyo
Mesaj12.09.2008, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

anti-patik yazmış:
kod olarak kopyalamaya başlarsam tek tek haftalarımı alır. ben komple bir siteyi bir seferde aktarmayı sordum. siteyi yayımla die bi secenek var Fpagede ama burayı kabul etmiyo

Merhaba,
Malesef sadece kodları alıp tasarımı sitenize uygulayabilirsiniz.. Bunun dışında frontpage ile Bedava-Sitemin hiç bir bağı yoktur..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj12.09.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

humm peki başka program kullansam? başka prg ile yapabilir miyim ?
Mesaj12.09.2008, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

anti-patik yazmış:

merhaba....

Ben şöyle anlatayım..Frontpage te sayfanızı oluşturduktan sonra frontpage teki kod bölümüne tıklayın aynı anda ctrl + a tuşlarına basın..Tüm kodlar seçilecek. ve sonra aynı anda ctrl + c yapın..Tüm kodlar kopyalanacak.. Sonra tr.gg de sitenize girin kaynak bölümüne gelin editörde. kaynaktaki (varsa) tüm kodları temizleyin ve aynı anda ctrl + v tuşuna basıp kaydetin... Tek tek kopyalamamış olacaksınız..Ve siteyi kaydetin. Yalnız bu söyleidğim sadece CSS tasarım için geçerlidir.Onun gözükmesi için de bildiğiniz gibi menü gizleme kodunu da kaynağa yapıştırmalısınız.. ben sitemi (ekolobi) frontpage ile yaptım .. Yani yapılıyor..
Mesaj13.09.2008, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Direk kopyalayıp yapıştırmak ile tasarım oluşmaz. O tasarımda bazı oynamalar yaparak tr.gg uyarlı hale getirmesi gerekir. Tasarım altı - üstü yerleri
Kod:
<div> </div>
Mesaj13.09.2008, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Direk kopyalayıp yapıştırmak ile tasarım oluşmaz. O tasarımda bazı oynamalar yaparak tr.gg uyarlı hale getirmesi gerekir. Tasarım altı - üstü yerleri
Kod:
<div> </div>
ile belirlemeli.

Smile bu tr.gg nin şu ufak editör hatalarından kaynaklanıyo.. mesela yazı büyüklüğünde medium yaparsan frontpage te bedava-sitem de sayfayı kaydetince small olarak çıkıyo.. bu kadar da ayarlama yapacak tabi.. 1 e 1 kopya olmaz. Sayfa upload etmiyo sonuçta..ben dediğin kodları koymadan yaptım.. ve olduğunu düşünüyom Wink
Mesaj13.09.2008, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende denedim olmadı onun için söyledim. Kodlama farkı olabilir. CSS - Tasarım Altı ve üstü diye bölmek zorunda kaldım. Bunun içinde <div> ile bölmem gerekti.