Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2008, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinmiş Sitelerimiz

Mrb Sevgili Yöneticilerimiz bildiğiniz gibi sitelerimiz silinir ama açtırılır ama bazende şansımız dolar ve tamamen kapanır emeklerimiz bir tarafa onca sitede yaptırdığımzı reklamlar üstünde çalıştığımız projeler hepsi boşu boşuna hayyeller dünyasına uçuyor Aceba şöyle bir şey olsa ayrlar bölmünden professioneller bölümcüğünde sitemizin adını yazıp parolmızıda onyaladıktan sonra kendi sitemize yönlendirebilsek ne hoş olurdu değilmi birçok insan rahat nefes alırdı çünkü yani olay şudur onca tatnınıyrsunuz sonra birden kayboluyorsunuz kime koşacağınzı bilmeyen ziyaretçiler kafa dengi arayan kodcular... Hangisi aceba...
Mesaj11.09.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Ne demek istediğinizi anlamış değilim.
Sebepsiz yere ve keyfi olarak bu güne kadar 1 site bile silinmedi.
Silinme sebebi makul olanlara da her zaman 2. hatta 3. şans verildi.
Kurallar açıktır,uyanların siteleri asla silinmemiştir.
Emeklerinizin boşa gitmemesini en fazla bizler isteriz.
Ama sizler de kuralların dışında içeikleri olan siteler kurmayın ki bizim de emeklerimiz boşa gitmesin.
İyi eğlenceler.
Mesaj11.09.2008, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam ban kızmanıza gerek yok ben zaten sizleri anlıyorum sizleri en iyi anlayacak olan kişide benim. Siz bizim değrli yöneticilerimizsiniz sadece bir öneri sundum cevabınıda merek etmiştim özür dilerim. Ayrıca hocam elimden geldiğince kurallara uymaya ve uymayanları uyarmaya çalşıyorum..
Mesaj11.09.2008, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam İframe Koymus

www.websitelerimm.tr.gg
Mesaj11.09.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax-2 yazmış:
Hocam ban kızmanıza gerek yok ben zaten sizleri anlıyorum sizleri en iyi anlayacak olan kişide benim. Siz bizim değrli yöneticilerimizsiniz sadece bir öneri sundum cevabınıda merek etmiştim özür dilerim. Ayrıca hocam elimden geldiğince kurallara uymaya ve uymayanları uyarmaya çalşıyorum..

Merhaba,
Kızmak ne haddime Razz
Ben sadece açıklamada bulundum.
İyi eğlenceler Wink
Mesaj11.09.2008, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmasteer yazmış:
Hocam İframe Koymus

www.websitelerimm.tr.gg

Merhaba,
İframe bulunan sayfanın linkini de ekleyerek support( at )bedava-sitem.com a bildiriniz.
İyi eğlenceler.
Mesaj12.09.2008, 05:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Estağfurullah hocam neyse konuyu saptırmıyım.. Diğer sevgili kullanıcılar sizinde bu konuhakkında istekleriniz varsa yazın yoksa böyle bir öneri gerçekleşme ihtimali düşer.

iyi günler dilerim...
Mesaj12.09.2008, 06:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağolsun Cüneyt Hocam,

Benim 3 kere sitemi açtı Razz
Mesaj12.09.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben eyüp www.eyupandelif.tr.gg ya arkadaşlar sizlere bir şey soracağım benim siteye tss kurumu yani(türk site kurumu) el koydu onlar yüzünden siteye kimse girmeiyor ne yapmam lazım eğer böyle devam ederse siteyi kapatcağım büyüklerden yardım bekliyorum
Mesaj12.09.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Türk Site Krumu nedir ve nasıl el koyuyor.
Sitenize girdim,bir problem göremedim.
Bu site adınız ile foruma yazabildiğinize göre de ayarlarınıza da girilebilmekte..
Sorun ne Question
İyi eğlenceler.
Mesaj12.09.2008, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmasteer yazmış:
Hocam İframe Koymus

www.websitelerimm.tr.gg

Hocam FRAME Direk Sitede Wink