Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2008, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi başlık resmimi nasıl siteme koyabilirim ?

ARKADAŞLAR BEN SİTEMDE HAZIR TASARIM SAYFASI KULLANIYORUM BU KULANDIĞIM TASARIMDADA BAŞLIK RESMİ KISMI SİYAH BU SİYAH KISMA KENDİME ÖZEL Bİ BAŞLIK RESMİ EKLEMEK İSTİYORUM BUNU NASIL YAPABİLİRİM YANİ ŞÖLE AÇIKLIYİM ... BU HAZIR KODUN İÇİNDE HANGİ KODLAR ARASINA EKLEYEBİLİRİM AÇIKLAYICI BİR ŞEKİLDE YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN YARDIM EDENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

Düzenleme : ironarchives
Başlıklrınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde ve KÜÇÜK Harflerle Açınız..

En son shekilsea tarafından 13.09.2008 16:34:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.09.2008, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım ayarlarından gir ve gerekli ayarları yap gerisi kolay zaten
Mesaj13.09.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyotuzgolu yazmış:
tasarım ayarlarından gir ve gerekli ayarları yap gerisi kolay zaten

kardşe arkadaş bunu zaten biliyor

sadece onu nası değiştrebilirim diye soruyor

başlığı açan arkadaşım tasarımın ice-blue ise sana yardım edebilirim diğerlerinde yardım etmeye çalışırım sitenin tasrım kodunu ve başlık resminin url sini vermen gerek Wink

Mesaj14.09.2008, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bunun aynısı bana da gerekli sitem www.... resmide bu= C:\Documents and Settings\rr\Desktop\mario_oyun[1].jpg
mario resmi bunu biraz küçültiçeğiz tabi bir de = araba resmi istiom ve tam ortasında ise www oni-oyunlar.tr.gg olsun istiom bunu siz eğer yaparsanız ben bunları nereye koyacağım

Sitenizin Linkini Bedava-Siteni Tanıt Bölümünden Başka Bir Bölümde Yazmayınız..
ironarchives

En son oni-oyunlar tarafından 14.09.2008 12:50:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: