Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kaleciydim kale vuruşunu kullandılar benim kaleme kadar geldi arkadaşa verdim yerden yuvarla dedimm yuvarladı bir vuruş var ya top 36 metre yükselip gol oldu

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj01.12.2008, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bızım Mahallede Uefa macları Vardır.. Mr. Green
neyse Bir Gun Maç Yapıyoduk Uzaktan Esmer Kavuk Bir Adam Geldi Kendisini tanıştırdı Kım Kım Pele Salıyor.. Mr. Green
Arkadaslar Kusura Bakmayın Bulamadım hergun Gol Attıgım Icın Mr. Green

Mesaj01.12.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

vebsiten yazmış:
ben mahallede arkadaşla top oynuyodum çalıma gırdık arkadaşta bıraz dımbıl Mr. Green
her neyse çalıma gırdık ve topa vurdum sağdan top donerek faso yaptı ve yerden gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll oldu Mr. Green

Wink
Mesaj01.12.2008, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi gol attım sonra bi daa başladırlar başladıkları gibi bi daha kaptım bi gol daha Smile

2-3 dk sonra 1 gol daha atmıştım çok güzel bi maçtı Smile

başkettede 5'e 5 oynuyorduk karşı takımın 4 adamını geçtim 5. adam kaptı, koştu bizim potaya dogru bi blok koydum Very Happy direk kafada patladı sonra topu aldıgım gibi koştum basket Smile
Mesaj01.12.2008, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ş.Ü. Efkan Yıldırım:7
Ferah İÖO: 7
5 gol atmıştım bu maçta...
en güzeli
6-7 yenilirken
7-7 yaptığım goldu.
Top ayağıma öyle oturmuştu ki...
ceza sahası yayından vurdum ve kelecinin sağ tarafından top ağlar ile buluştu...
Mesaj01.12.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimgurer yazmış:
Ş.Ü. Efkan Yıldırım:7
Ferah İÖO: 7
5 gol atmıştım bu maçta...
en güzeli
6-7 yenilirken
7-7 yaptığım goldu.
Top ayağıma öyle oturmuştu ki...
ceza sahası yayından vurdum ve kelecinin sağ tarafından top ağlar ile buluştu...

Mr. Green inanmıyorum Mr. Green

topala gidiyorum kaleye topa tam vurcam adam ayagını araya sokdu ayagagına bir bir vurmuşum hem gol oldu hem cocogu sakat ettim Mr. Green
Mesaj01.12.2008, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz her hafta halı sahada maç yapıyorduk.Sınıf atladık!..Beden dersleri gitti.Bilişim başladı!..

Bende bir keresinde halı sahada oynarken ort sahadan rövaşata atmıştım!..Baktım kaleci ön çizgiye kadar gelmiş.Kendim havaya kaldırdım Şutumu çektim...Ve goool!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj06.12.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben sağ bek ve defans ön liberoda oynarım ara sıra kaleye alırlar o yüzden gol atamamo yüzden kaledeyken gol yiyişimi anlatayım:TOP ELİME GELDİ ONU DEFANSA VERDİM DEFANSTA KOŞUYOR İLERİ ATTI KARŞI DEFANSTANDA hafif bi aşırtmayla top önümde sekti elimi kaldırdım kollarımın arasından kaleye girdi(hep böyle değilim forveti döverekte olsa topu uzaklaştırırım
)
Önceki mesajları göster: