Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: ana sayfa görselligi

arkadaşlar ben açtıgım konu ve sayfaların ana sayfada forumlarda oldugu gibi gözükmesini istiyorum bunla ilgili ne yapabilirim nasıl bi kod ve aşamalar yapmam gerek ve görsel olarak ana sayfayı nasıl güzelleştiririm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler sevgi ile kalın
Mesaj15.09.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu aslında sizin yeteneğinize bağlı birsey anasayfayı nasıl yapıcağınıza siz karar vericeksiniz mesela tablolarla güzel bir anasayfa yapabiirsiniz mesela değişik kodlarla olabilir örnek olarak benim anasayfama gözatın
Mesaj15.09.2008, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

arkadaşim siten çok güzel bu tablolarda link nasıl veriliyor bi zahmet acıklayabilirmisın lütfen
Mesaj15.09.2008, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

sevgiseli- yazmış:
arkadaşim siten çok güzel bu tablolarda link nasıl veriliyor bi zahmet acıklayabilirmisın lütfen

Merhaba,
inceleyiniz..
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25701
Resme link vermek içinde resmi editöre alıp üstüne mouse imeci ile bir kere sağ tıklayın Resim Özellikleri/Köprü Seçeneğinden ekleyip.. Tamama tıklayın
İyi eğlenceler..
Mesaj15.09.2008, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Forumda Arastırırsan Yazıya Link Vermek Diye Bulursun Arkadasım
Önceki mesajları göster: