Forum'da ara:
Ara

seven ınsan kıskanırmı?
EVET
  100%
[ 24 ]
HAYIR
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 24

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Tabiki kıskanır...

Merhaba,
Denildiği gibi seven insan ne yapmaz...Bir düşünün siz birini seviyorsunuz...Oda sizi seviyor.Başkası ile gördünüz ne yaparsınız?
İki büyük ihtimal vardır...

1.Takip edersiniz...
2.Kıskanırsınız...

İşte bu 2 seçenek çoğunluk olarak istemedende seçildiği için kısaca seven her türlü,sevdiğini kıskanır... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Paylaşımın ve güzel anketin için sağol arkadaşım...
Mesaj18.09.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

rıca ederım Smile
ben tesekkur ederım paylasımlarınız ıcın cok tesekkurler Smile)))
sevmek sevılmek cok guzel herkese tavsıye ederım o heycanı ılk gunku gıbı yasıyorum arkadaslar ve de cok kıskanıyorum guvensızlık deıl asla yalnızca baskalarıyla paylasmak ıstemedıgımden...
bır kere daha soyluyorum senı cok sevıyorum canım sevgılımmmm
Mesaj18.09.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Seven İnsan Karşısındakinin Sevgisinden Şüphe Duyuyorsa Kıskanır.
Ama Ona Tam Güveniyorsa Kıskanmaz Wink

SÜPERSİNN Wink ŞÜPHEDE DUYSAN ARKADAŞ SATMAYAYIN KIZ UGRUNA Wink
Mesaj18.09.2008, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

suphe duydugum ınsanla neden cıkayım kı alla alla Smile))))))
Mesaj18.09.2008, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi bir tanemi hayır olmaz Very Happy
Mesaj18.09.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

erkekler cıx cıx Smile)))
Mesaj18.09.2008, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgi-sitem yazmış:
kız kıskanılır ama aşrı derecede degil kız için arkadaş satılmaz
başımıza geldi kızla konuşuyoz diye bizimle küstülerr bunlar hiç dogru degill
kızlar gelip geçer
kısacası siz siz olun
kıza arkadaş degişmeyin
sevgili gidici dostluk kalıcı Wink

cnm biz kız için arkileri satalım demioz ama sevdigini kıskanmak güzl bişi bence tabi herkesin görüşlerinede saygılııym kıskanmaz diosanız size göre öledir ama bana göre kıskanır Wink
Mesaj18.09.2008, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

SEVEN KİSKANİR Wink

NETTURK DEĞİŞİYOR COK YAKINDA...
Mesaj18.09.2008, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabıkı kıskanır Smile ben cok kıskanıyorum
Mesaj18.09.2008, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

karrfm yazmış:
tabıkı kıskanır Smile ben cok kıskanıyorum
Mesaj18.09.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile)))))))
Mesaj19.09.2008, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kolay kolay seven kıskanmaz Exclamation
Biraz mantıklı düşünün..
Hem seviyor hem kıskanıyor bu tıpkı hem güzel hem akıllı gibi oldu Razz yani imkansız gibi Laughing
Düşünün birkere;
Hem seviyorsun hem kıskanıyorsun, maden kıskanacaktın neden seviyorsun Question Madem sevecektin ozaman neden kıskandın Question Her seven kıskanırmı Question Kıskanacaktıda neden sevdi Question Sevmeseydide kıskanırmıydı Question Kıskandıgı zaman sevmesi gerekirmi Question Kıskanmayınca sevmiyor anlamımı vardır Question Her anlam bir sevgi göstergesimidir Question Bazı kıskançlıklar sevgiyle alakalımıdır Question Alakalıysa neden Kıskanır Question Kıskanması ile sevmesi arasında ne gibi bir baglantı oluşmuştur Question Her kıskançlık bir sevgisizlikmidir yoksa Question Kıskançlık kişiye göre degişir mi acaba:?: O zaman dolaylı olarak sevgide degişmek zorundamıdır Question Yoksa sevgideki kasıt Kıskanmakla ters orantılımıdırQuestion Her orantıda bir gerçeklik payı varmıdır Question ............

Yani bu iş çok basit degil aklımda birsürü çelişkiler oluştu Razz
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj19.09.2008, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
Kolay kolay seven kıskanmaz Exclamation
Biraz mantıklı düşünün..
Hem seviyor hem kıskanıyor bu tıpkı hem güzel hem akıllı gibi oldu Razz yani imkansız gibi Laughing
Düşünün birkere;
Hem seviyorsun hem kıskanıyorsun, maden kıskanacaktın neden seviyorsun Question Madem sevecektin ozaman neden kıskandın Question Her seven kıskanırmı Question Kıskanacaktıda neden sevdi Question Sevmeseydide kıskanırmıydı Question Kıskandıgı zaman sevmesi gerekirmi Question Kıskanmayınca sevmiyor anlamımı vardır Question Her anlam bir sevgi göstergesimidir Question Bazı kıskançlıklar sevgiyle alakalımıdır Question Alakalıysa neden Kıskanır Question Kıskanması ile sevmesi arasında ne gibi bir baglantı oluşmuştur Question Her kıskançlık bir sevgisizlikmidir yoksa Question Kıskançlık kişiye göre degişir mi acaba:?: O zaman dolaylı olarak sevgide degişmek zorundamıdır Question Yoksa sevgideki kasıt Kıskanmakla ters orantılımıdırQuestion Her orantıda bir gerçeklik payı varmıdır Question ............

Yani bu iş çok basit degil aklımda birsürü çelişkiler oluştu Razz

KISKANIRRRRRRRRRRR
Mesaj19.09.2008, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten seven kişi kıskanır..Bir cok arkadasımızın dedigi gibi eger kıskanmıyorsa bencede o sevgiden şüphe duymak gerekir..

Şöyle düsünün , sevdiginiz birini baska biriyle paylasabilirmisiniz? Yanıt belli hayırr..

Bence askın kanunlarında vazgecilmezlerinden biridir kıskanclık ama dozunda olmalı tabi eger asırıya kacarsa bu kıskançlık o sevgi ızdıraba dönüsür çekilmez bir hal alır ve sevgiyi yavas yavas öldürür..Kıskanclıkta tartısılmalı tabi bazıları hastalık boyutundadır..Kıskanılmak güzel bir sey ama asırısı insanı bogar .....ÖZETLERSEK SEVEN İNSAN KISKANIRRR Razz
Mesaj19.09.2008, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ay ay seven kıskanmaz tam kıskanır ama öle fazla degill kıza slm verdik çocuk benden küsmüşse bu ne acaba Wink