Forum'da ara:
Ara

TAHSİLİNİZ NEDİR ?
ORTAOKUL
  22%
[ 18 ]
LİSE
  39%
[ 32 ]
ÜNİVERSİTE
  38%
[ 31 ]
Toplam Oylar : 81

Yazar Mesaj
Mesaj13.11.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

nerde bakıyım bu yorumlar kızmaya baslıyorum artıkk Very HappyVery HappyVery Happy
tr.gg ailesi esirgemez yorumlarını yorum yapılacak sıte

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj13.11.2008, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet gercekten içerik olarak görünüş olarak çok güzel olmuş hocam başarılarınızın devamını diliyorum eğitim için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız
Mesaj13.11.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

arapkoy yazmış:
evet gercekten içerik olarak görünüş olarak çok güzel olmuş hocam başarılarınızın devamını diliyorum eğitim için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız

Arrow Arrow Idea

Mesaj14.11.2008, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkese hayırlı cumalar diliyorum arkdaslar saygı ve sevgiler bizden

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj14.11.2008, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj14.11.2008, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlı geceler dılıyorum arkdaslarım saygılarımla

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj15.11.2008, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çok ugrastık TR.GG nin en iyi eğitim sitesini yaptık yok

egitimbilgisi yazmış:
www.egitimbilgisi.tr.gg

"çok çalıştık en sonunda TR.GG nin en iyi eğitim sitesini açtık yardımlarınızı ve o degerli yorumlarınızı beklıyorum yorumlarınızı esirgemeyin lütfen sadece bir kez yorum yapın yeter..!"

www.egitimbilgisi.tr.gg

www.egitimbilgisi.tr.gg

Başarı İyi İnsan Olabilmektir,Derslerden Soğumuş Öğrenciler,Gelişen Çocuğun Nitelikleri,Neden Başarısız Olunur?,Çocuk Problemleri ve Tedavisİ,Cocuğunuzun Ruh Sağlığı, Karşı Gelme ve Uyum Sorunu,Pasif,Agresif Kişilik Bozukluğu,Aile İçi Geçimsizlik ve Çocuk
Anne Baba Tutumlarının Önemi,OSS Öncesi Ailelere Öneriler,Can Sıkıcı Bir Öğretmen Olmanın Yolları,Derste Bir Öğretmen Nelere Dikkat Etmelidir,Öğretmenlere Disiplin Sağlama Konusunda Öneriler,Okulda Başarıyı Yakalamanın Sırları

BİTMEDİ;
Eğitim Nedir ?,Öğretim Nedir ?,Eğitim & Öğrenme İlişkisi,Öğrenme nedir?,Öğrenmenin Özellikleri,Eğitim teknolojisi nedir?,Eğitimde Teknolojinin Rolü Nedir?,Öğretim Teknolojisi (Öt) Nedir?,Teknoloji Nedir?,Teknolojinin Uygulamaları Nelerdir?,Öğrencilerden Beklenen Davranışlar,Verimli Ders Çalışma Yolları,Ailenin Dağılması ve Çocuk, Çocuk Yetiştiştirmede Ailenin Görevleri, Engellilerin Ailerine Öneriler

www.egitimbilgisi.tr.gg

www.egitimbilgisi.tr.gg

Güzel Bir Site

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj15.11.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu: ileti

sporwebarama olarak katılıyorm
Mesaj15.11.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten kalite olmuş Wink keşke herkez senin kadar özense...

Tüm Tr.Gg Siteleri ve İçerikleri Burada

Mesaj15.11.2008, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggdeara yazmış:
gerçekten kalite olmuş Wink keşke herkez senin kadar özense...

tesekkurler arkdasımm sagolun Arrow
Mesaj15.11.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ileti

videobasket yazmış:
sporwebarama olarak katılıyorm

Wink Arrow

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj15.11.2008, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

emeklerinize sağlık

kolaylıklar diliyorum
Mesaj15.11.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğitim adına yapılan her türlü çalışmaya sonuna kadar destek.
Dolu dolubir site.Başarılar.
Mesaj16.11.2008, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
Eğitim adına yapılan her türlü çalışmaya sonuna kadar destek.
Dolu dolubir site.Başarılar.

desteğiniz için gercekten cok tesekkur ederım hocam saygılarımla

www.egitimbilgisi.tr.gg
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj16.11.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

hafizekarakaya yazmış:
emeklerinize sağlık

kolaylıklar diliyorum

çok tesekkur ederim arkdasım cok sagolun

www.egitimbilgisi.tr.gg egitimde bilgi kaynağı egitimbilgisi

Önceki mesajları göster: