Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Hacklendi ...

arhutluyuz.tr.gg adresli sitemi hackleyip bana hakaret ve küfürde bulunmuşlar, şifreyi değiştirmişler, şifremi unuttumdan mail adresimi giriyorum kabul etmiyor, sayın tr.gg yöneticileri ütfen bu alan adini siliniz
Mesaj20.09.2008, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sıteyı Actıgın Msn Adresi İle :

support @ bedava-sitem.com

Mail Atın .

İyi Eglenceler. Wink
Mesaj20.09.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Bak Arkadaşım

Arkadaşım hiç kimse siteni hackleyemez çünkü tr.gg uzantılı web siteleri hacklenemez.Senin şifreni çözmüşlerdir yada e-mail adfresin üzerinden ulaşmışlardır.Sen siteni unut sitenin şifresini bulup değiştirenler e-mail adresinide değiştirmiştir.Lütfen defalrca uyarıyoruz sitenizin şifresini ve e-mail adresini kimseyle paylaşmayın kimseye vermeyin diye ama dinlemiyorsunuz.Lütfen bu konuda hassslık gösterin ki bu hacklenme olayı son olsun.
Mesaj20.09.2008, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Ayrıntlılı bilgi için;

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=28314

İyi eğlenceler..
Mesaj20.09.2008, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayın tr.gg yöneticisi sitemi hacklediler, alan adi arhutluyuz.tr.gg yanlız hangi mail adresimle kayd oldugumu unuttum, bu yüzdende şifremi unuttum bölümünden yararlanamiyorum, normal şifrem *********** bunuda değiştirmişler sistemime hiçbir türlü giriş yapamiyorum, sitenini bütün sayfalarini silmişler, ana sayfayada bana hakaretler küfürler etmişler, lütfen bu alan adini derhal adini siliniz

hacklenen sitem : arhutluyuz.tr.gg
hacklenen şifrem: **************
Mesaj20.09.2008, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yukarrdakini support mailine gönderdim arkdaslar
Mesaj20.09.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

yucelkaraca yazmış:
sayın tr.gg yöneticisi sitemi hacklediler, alan adi arhutluyuz.tr.gg yanlız hangi mail adresimle kayd oldugumu unuttum, bu yüzdende şifremi unuttum bölümünden yararlanamiyorum, normal şifrem *********** bunuda değiştirmişler sistemime hiçbir türlü giriş yapamiyorum, sitenini bütün sayfalarini silmişler, ana sayfayada bana hakaretler küfürler etmişler, lütfen bu alan adini derhal adini siliniz

hacklenen sitem : arhutluyuz.tr.gg
hacklenen şifrem: **************

Merhaba,
Üstte arkadaşların yazdıkları cevaplar ve verdiği link size bir şey ifade etmiyor mu Question
İyi eğlenceler.
Mesaj20.09.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

yucelkaraca yazmış:
yukarrdakini support mailine gönderdim arkdaslar

ok
Mesaj20.09.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaslarin sonuc olarak verdiği ortak cevap support( at )bedava-sitem.com adresine mail atmamdı. gönderdim onuda, önlem konusuna gelince iş işten geçtikten sonra birşeye yaramıyor
Mesaj20.09.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

yucelkaraca yazmış:
arkdaslarin sonuc olarak verdiği ortak cevap support( at )bedava-sitem.com adresine mail atmamdı. gönderdim onuda, önlem konusuna gelince iş işten geçtikten sonra birşeye yaramıyor

ok
cevapladım maili
Mesaj20.09.2008, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

gönderdim mail adresimi
Mesaj20.09.2008, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili kardeşim,
tr.gg sitelerinde hacklenme diye birşey yoktur subdomain'i hackleyecek kapasitede olan birisi bedava-sitem'i tamamen hackleyebilirki bu mümkün değildir. Şfrenizi herkesle paylaşmayınız herkese güvenmeyiniz... Sevgilerimle sitemede beklerim

Mesaj20.09.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
Sevgili kardeşim,
tr.gg sitelerinde hacklenme diye birşey yoktur subdomain'i hackleyecek kapasitede olan birisi bedava-sitem'i tamamen hackleyebilirki bu mümkün değildir. Şfrenizi herkesle paylaşmayınız herkese güvenmeyiniz... Sevgilerimle sitemede beklerim

Arkadaşım yine aynı tarz siteme beklerim ve gereksiz cevabı verilmiş bir konuya mesaj yazmışsınız.Yakınd ayöneticilerden uyarı alıcaksınız.Lütfen dikkat edelim defalarca uyarmaya gerek yok dimi ama yeter artık ben sinir oldum...
Mesaj20.09.2008, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

uknet yazmış:
kraliyetailesi yazmış:
Sevgili kardeşim,

Arkadaşım yine aynı tarz siteme beklerim ve gereksiz cevabı verilmiş bir konuya mesaj yazmışsınız.Yakınd ayöneticilerden uyarı alıcaksınız.Lütfen dikkat edelim defalarca uyarmaya gerek yok dimi ama yeter artık ben sinir oldum...

kardeşim aç bedava-sitem kurallarını oku tamammı bu sorunun cevabı sitemde veya gel sitemde konuşalım şurda şu var link atmıyorum bişe etmiyorum ziyaret edip etmemesi o adamın şahsına kalmış birşeydir ben sadece siteme davet ediyorum reklam yapmıyorum tamammı kuralları aç oku ondan sonra bana muhalefet ol

Mesaj20.09.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam bende bundan sonra tüm mesajalrımda siteme beklerim yazacağım bakalım ne diyecekler.Mutlaka siteme beklerim....

Buyrun...