Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2008, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Müzik eglence ve sohbet bu sitede !!!

çok qüzel site.
benide kardeş sitelere koy Wink
Mesaj04.10.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız icin tesekkür ederim..Wink
Mesaj04.10.2008, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

yıne dıyorum yıne dıyorummm harıka bır sıte mukemmelll alanında tekkk

Mesaj04.10.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Müzik eglence ve sohbet bu sitede !!!

qüzel bir siten var..başarılarının devamını bekleriz Wink
Mesaj05.10.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınız icin tesekkür ederim Wink

saat:19:30 da yayınım var herkesi beklerim..

iyi pazarlar Wink
Mesaj06.10.2008, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

başARILAR ABLAMAAA Wink
Mesaj06.10.2008, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersey bu sıte harıka bır sıte arkdaslar

Mesaj09.10.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız ıcın tesekkur ederım.. Wink

Radyomuz aksaklıklar nedeniyle sadece deneme yayınları icin acılmaktadır..Hayallerde-fm yepyeni içerigi seviyeli sohbet ortamı yepyeni sarkı ve sempatik dj leriyle en kısa zamanda yayınlarına baslayacaktır..

Hayallerde-fm sitesi olarak tüm arkadaslarımıza basarılar dileriz..Ziyaretinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.. Wink
Mesaj11.10.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu siteye bayıldık.... Razz
Mükemmel bir tasarım olmuş başarılar efendim... Wink
Mesaj11.10.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayallerde-fm yazmış:
Yorumlarınız ıcın tesekkur ederım.. Wink

Radyomuz aksaklıklar nedeniyle sadece deneme yayınları icin acılmaktadır..Hayallerde-fm yepyeni içerigi seviyeli sohbet ortamı yepyeni sarkı ve sempatik dj leriyle en kısa zamanda yayınlarına baslayacaktır..

Hayallerde-fm sitesi olarak tüm arkadaslarımıza basarılar dileriz..Ziyaretinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.. Wink

beklıyoruz arkdaısm ınannın emın olabılırsınız

Mesaj12.10.2008, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumunuz ve destekleriniz için tesekkür ederim.. Wink

Sitemizin tasarımı degismistir..Yeni içerikler ekleniyor suan linkleri sitemize daha vermedik sayfalarımız hala saklı Razz

Müzik üzerine aradıgınız cogu bilgi sanatcılar albümleri sarkı sözleri ve müzik dünyasından haberlerle sizlere hizmet verecegiz Wink

Ayrıca asıl hedefimiz olan siz ziyaretcilerimizin seviyeli bir ortamda müzik ve sohbetle iç içe hos vakit gecirmenizi saglamak hedefimizdir..

Tüm webmaster adaylarına ve webmaster arkadaslarımıza bol ziyaretciler ve basarılar diliyoruz...
Mesaj12.10.2008, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayallerde-fm yazmış:
Yorumunuz ve destekleriniz için tesekkür ederim.. Wink

Sitemizin tasarımı degismistir..Yeni içerikler ekleniyor suan linkleri sitemize daha vermedik sayfalarımız hala saklı Razz

Müzik üzerine aradıgınız cogu bilgi sanatcılar albümleri sarkı sözleri ve müzik dünyasından haberlerle sizlere hizmet verecegiz Wink

Ayrıca asıl hedefimiz olan siz ziyaretcilerimizin seviyeli bir ortamda müzik ve sohbetle iç içe hos vakit gecirmenizi saglamak hedefimizdir..

Tüm webmaster adaylarına ve webmaster arkadaslarımıza bol ziyaretciler ve basarılar diliyoruz...

işte takdır edılecek ayrıca zıyaret edılecek sıteler arasında her gun zıyaret etmeye calıstıgım cok guzel bır sıte basarılar dılıyorum canım arkdaısmm

Mesaj13.10.2008, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

goznurunet yazmış:
Bu siteye bayıldık.... Razz
Mükemmel bir tasarım olmuş başarılar efendim... Wink

bayılmıyacak sıte degıl

Mesaj16.10.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız ve zıyaretınız ıcın tesekkür ederim Wink

Arrow www.hayallerde-fm.tr.gg eglencenin yeni adresi
Mesaj16.10.2008, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte bu yayın baslamısss yuppyyyyyyyyyyyyy oradayım ısteyım ve sızı dınlıyorum sızı sevıyorummm ancak bırazdan cıkacam eve gıdınce yenıden sısınleyımm

Önceki mesajları göster: