Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2008, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Bannerim nasıl olmuş.

çok ugraştım ama bir türlü uyduramadım şöyle alıcı gözüyle zevkli arkadaşlar baksında birşeyler söylesin.. daha bugun başladım flash yapacaktım ama vaz geçtim böylesi daha hızlı ve güzel kolay gibi..
Mesaj22.09.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
bura değerlendirme yapma bölümü değildir
resimler hakkında teknik soruların çözüldüğü
ve anlatımların yapıldıgı bölümdür ..
baslıklar için uygun bölümleri kullanmalısınız ..
iyi eğlenceler Wink
Mesaj22.09.2008, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende teknik bir sorun hakkında danışıyorum Smile renk körüyümde arkadaşların bakmasını istedim sadece sonuçta başka insanlar zevklerimiz ayrı oldugu için ve bu siteyide daha farklı insanlar ziyaret edecegi için görüşleri sormak istedim sadece resim adına. çünkü banner benim için en önemlisi ... başka hangi bölüme uygun olur bu konu yanlışsa silin gitsin daha farklı yerlere açmak kirlilik olur...
Mesaj22.09.2008, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

peygamberler-hayati yazmış:
Bende teknik bir sorun hakkında danışıyorum Smile renk körüyümde arkadaşların bakmasını istedim sadece sonuçta başka insanlar zevklerimiz ayrı oldugu için ve bu siteyide daha farklı insanlar ziyaret edecegi için görüşleri sormak istedim sadece resim adına. çünkü banner benim için en önemlisi ... başka hangi bölüme uygun olur bu konu yanlışsa silin gitsin daha farklı yerlere açmak kirlilik olur...

bu konunuzu site degerlendirme diye adlandırdıgımız bölüme açmalısnız.
Mesaj22.09.2008, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abron modi arkadaş söyledi farkındaysan..?
Bende ikinci konu olmasın diye açmadım neyse kimse bakıpta birşey söylemesin vaz geçtim. marasultraslan konuyu sil üstad daha kimler uyarı verecek bakalım böyle giderse.
Mesaj22.09.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş emegine saglık. EN çok ilgimi çeken üst taraf boşlugu bu şekılde halletmen çünkü hiç görmedim siteler içinde tam site genişliginde üste dayalı banner.
Eksilere gelince photoshoptan anlıyorsun tahminimce ama fazla curcuna olmuş gibi,sadece cami vede el ayrıca dua kalsa daha sade guzel olurmuş sonbahar bahçesi gibi;)
Bu arada cami tasarımın çok güzel olmuş.
Sabırsızlıkla bekliyorum arkadaşım bitmesini sitenin. Güzel şeyler ortaya koyacagına eminim tablo düzeninde söyledigim gibi yapmışsın çokta iyi olmuş ama onların kenar kalınlıgını sıfıra düşür daha iyi olur...
Başarılar çünkü degerli güzel bir iş üzerindesin.
Ayrıca burda modiden çok ne var herkez uyarır yinede sen sakin ol asıl görevli arkadaşlar çaresine bakacaktır.. Renklerde karamsar kalman dogaldır bende günlerce ugarşırım işin aslına gelincede sitede tanıtım yapılacak birşey yok sadece resim sorulmuş bundada sormakta arkadaşın en dogal hakkı diye düşünüyorum... Komşu kolay gelsin...
Mesaj23.09.2008, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Burası resimler için teknik bölümdür.
Kişisel başlık açarak (bu başlık gibi) resimlerinizi gösteremezsiniz.
Bu tür mesajlarınızı arkadaşlarınız arasında söyleyebilirsiniz.
Konu kilit.

İyi eğlenceler..
Önceki mesajları göster: