Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2008, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Sınırda

Sınır(da)
Vizyon tarihi:

13 Haziran 2008
Senaryo :

Xavier Gens

Yönetmen:

Xavier Gens

Tür:

Korku
Yapım:

İsviçre, Fransa 2008 108 dakika (Renkli)

Dil:

Fransızca, Almanca

Dağıtıcı Firmalar:

Chantier Films

Internet adresi:

Bugüne kadar imzasını attığı 30’dan fazla müzik videosuyla adını duyuran genç ve iddialı yönetmen Xavier Gens, ilk uzun metrajlı filminin kendi eğilimlerine uygun olmasını tercih ederek "Sınır(da)" ya imza attı.

Fransız sinemasını?yeni bir soluk katmaya?kararlı bu genç yönetmen "Sınır(da)" filminde yüzünü tarihe dönüyor.

Fransız başkanlık seçimleri sırasında varoşlarda ayaklanma çıkmıştır. Bu kargaşada bir soygun plânlayan küçük bir hırsız çetesi başarısız olur; polisten kaçan bazı çete üyeleri, sınırda ıssız bir pansiyona saklanırlar. Nazi olan pansiyon sahibi, üzerlerinde faşist fantezilerini uygulamaya başlar. Karanlık odalarda her türlü aşağılanmaya tabi tutulurlar. Artık genç kahramanlarımızın azap ve çilelerle dolu günleri başlamıştır. Otelin karanlık ve ürkütücü odalarında her türlü aşağılama ve işkenceye tabi tutulurlarken evrensel özgürlüğün gerçek anlamını öğrenmeye başlayacaklardır.

Bu film hakkındaki yorumlarınızı merakla bekliyorum.İzlediyeseniz yada adını duyduysanız yorum yapım

Mesaj23.09.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özür dilerim bir bilgi vermeyi unuttum.Bu film 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir.gerçekçi vahşet sahneleri içermektedir

Mesaj23.09.2008, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine bir bilgiyi tam vermeyi unutum film vizyonda içerdiği yoğun şiddetten ötürü fazla duramadı

Önceki mesajları göster: