Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu: bir şey degil

bir şey degil benim için bu hareketler hatta bizim mahallede 6 yaşındaki çocuk yapıyor
Mesaj27.09.2008, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bir şey degil

footballacrobat yazmış:
bir şey degil benim için bu hareketler hatta bizim mahallede 6 yaşındaki çocuk yapıyor

Zuhaha Laughing Madem bişi değilse , video'nu çekte izleyelim .
Mesaj27.09.2008, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz
Mesaj28.09.2008, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.09.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni türk yetenek - Futbol Show !

harbiden yetenekli
Mesaj29.09.2008, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede büyük yetenek
Mesaj30.09.2008, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaptıklarının %75 ini bende yapıyom Confused
Mesaj30.09.2008, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten 3-5 hareket yapıyo hepsi aynı Confused
Mesaj01.10.2008, 07:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

11c-fen yazmış:
Merhaba
Bence futbol top sektirmek ve show yapmaktan ibaret değildir. Eğer hulusi adlı bu arkadas futbol konusundaki becerilerini göstermek istiyosa bence top sektirmek garip havalı hareketler yapmak yerine oynadığı bir maçı kamereya almalıydı.(her top sektirmesini bilen güzel bir sekilde yapan futbol konusunda gelecek vaadeter diye bişi olamaz o zaman ben barselonada oynardım Very Happy)
saygılar....

Yüzde yüz katılıyorum. Çünki futbol macında bunların hiçbirini yapamaz. Tamam yeteneksiz demiyorum ancak top sektiriyor diyede büyük yetenek olduğu söylenemez ben çok kişi tanıyorum böyle top sektirebilen. Ama hiç biri Gs Fb Yada Bjk de oynamıyor.

Kısaca arkadaşında dediği gibi çeksin oynadıgı bır macı görelim oyun zekası adam eksiltmesi nasıl o zaman iyi mi kötümü karar verelim...
Mesaj05.10.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben bi araştıraym , elbet maçta oynamış bi videosu vardır , burada sizlerle paylaşırım
Mesaj05.10.2008, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşkler.. Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Önceki mesajları göster: