Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi silin lütfen

arkadaşlar sitemi silinmeseini istiorum lütfen sitemi silin artık siteyle uraşmak istemiorum nolur sitemi silin yetkililer duyun sesimizi
Mesaj24.09.2008, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemi silin lütfen

istanbulsporr yazmış:
arkadaşlar sitemi silinmeseini istiorum lütfen sitemi silin artık siteyle uraşmak istemiorum nolur sitemi silin yetkililer duyun sesimizi

Merhaba,
Kayıtlı olduğunuz mailden support( at )bedava-sitem.com a mail atarsanız anında silinecektir.
İyi günler.
Mesaj24.09.2008, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun için,

support( at )bedava-sitem.com

kayıt olduğunuz mail adresinizden mail atınız.
Mesaj24.09.2008, 10:26 (UTC)    

sitene qiriş
ayarlar
sayfanın en altında sitemi sil
var ...oradan silebilirsin
Mesaj24.09.2008, 11:02 (UTC)    

istanbulsporr yazmış:

neden alel acele sitenizin silinmesi ni istiyorsunuz anlamadım sanırım sizi sitenizde kızdıran birşeyler olmuş olmalı bence hiç takmayın işinize bakın bende bir ara sitemi sildiricektim ziyaretçi defterine kötü kötü mesajlar alıyordum ama şimdi onları silip kurtuluyorum Very Happy iyi eğlenceler dilerim

Mesaj24.09.2008, 11:57 (UTC)    

cross77 yazmış:
istanbulsporr yazmış:

neden alel acele sitenizin silinmesi ni istiyorsunuz anlamadım sanırım sizi sitenizde kızdıran birşeyler olmuş olmalı bence hiç takmayın işinize bakın bende bir ara sitemi sildiricektim ziyaretçi defterine kötü kötü mesajlar alıyordum ama şimdi onları silip kurtuluyorum Very Happy iyi eğlenceler dilerim

Herkesin Düsüncesi Farklıdır Ve Özgürdür .

Sildirebilir

Farklı Nedenlerde Olabilir , Dogaldır .

İyi Eglenceler . Wink
Önceki mesajları göster: