Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol
hiç hatırlamak istemiyorum o olayı Razz
Mesaj27.09.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

uacafe1905 yazmış:
Benimki
Bir keresinde okuldayken en arka sırada oturuyorum ;
Sandalyeyinin iki ayağını havaya kaldırıp duvara doğru yaslanıyodum.
Birden sandalyenin ayakları kaydı ben küt yerdeyim Confused
Büyük bir gürültü koptu sınıfta herkes bana baktı hoca sınıftakiler hepsi kahkahaya boğuldu. Confused

Merhaba,

Benim diğer anım ise sizinkisi gibi ama bir değişi.Bizde karne alacağımız gün (Unutmadan Takdir Aldım... Very Happy ) Kankam geldi tam otururken sırayı çekti.Tabi normal olarak bende küt yere yapıştım...Çok kötü bir durumdu...

O yaşıdığınız anıyı hissedebiliyorum...Geçmiş olsun...Ama bunlar hayatın tadıdır... Very Happy

Mesaj29.09.2008, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim olayım da denizle alakalı Very Happy ,Bir gün iskele arkadaşım ile yürüyordum önüme bakmıyordum sonra kendimi denizin dibinde buldum gerisini hatırlamıyorum
Twisted Evil
Mesaj04.10.2008, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahahahahaha Very Happy Arkadaşlar hepinizin yazısını okudum gerçekten çok komik Very Happy eee yokmu başka kötü anısı olan Very Happy

Mesaj04.10.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimtakarbizi yazmış:
benim hayatımda en çok utandığım ve unutamadığım günü anlatayım bi gün beden dersinde sınıfta nöbetçiydim bu arada kız arkadaşımın sınıfınında dersi boş pencereden onu gördüm yukarı çağırdım sonra yukarı gelince biraz konuştuk birden seni seviyorum die ikimizde aynı anda söledik kendimizi o anın böyüsüyle sınıfta bütün arkadaşlar sessizce gelmiş biz öpüşürken bizi izlerken buldum Embarassed Embarassed

Lütfen Gülmeyin yaa ölebi kız arkadaşınız olsa sizde yapardınız Sad

Tamam gülmeyiz.Hiç böyle başka anısı olan yok mu yaw.
Mesaj04.10.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bikeresinde arabamı çarşıda bir yere parketmiştim. Gümüş rengi 99 model bir polom var wolkswagen çarşıda işim vardı parkedip gitmiştim neyse aceleyle bireyere koydum gittim işlerimi bitirdim arabam sanıyordum benimkin tıpkısının aynısı Very Happy kumandaya basıyorum bir türlü açmıyo sinirlendim alarm çalarsa çalsın dedim anahtarı soktum plakaya bakmak hiç aklıma gelmedi anahtarla kapıyı zorluyorum ordan bir bayan koşarak geldi napıyorsun sen ya arabama diye koşarak geldi bende ne diyorsun hanfendi bu benim arabam falan filan kadın çarşının ortasında bana bağrıyo hırsızsın sen felan şimdi polis çağırıyorum demeye başladı bende tabi araba benimya Very Happy kendime güveniyorum polis felan geldi polis ruhsatı istedi baktı plakayla uyuşmuyo karakola gidelim felan dedi bana bide ne görüyüm Very Happy Arabam 5-6 araba ilerisinde duruyor Very Happy Kalabalık yüzünden arabamın orada olduğunu görmedim polise durumu felan anlattım kadındanda özür diledim felan çok kötü bozulmuştum inanki bir daha yaşamak istemiyorum Very Happy Embarassed Embarassed

Mesaj05.10.2008, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

babyhome yazmış:
kimtakarbizi yazmış:
benim hayatımda en çok utandığım ve unutamadığım günü anlatayım bi gün beden dersinde sınıfta nöbetçiydim bu arada kız arkadaşımın sınıfınında dersi boş pencereden onu gördüm yukarı çağırdım sonra yukarı gelince biraz konuştuk birden seni seviyorum die ikimizde aynı anda söledik kendimizi o anın böyüsüyle sınıfta bütün arkadaşlar sessizce gelmiş biz öpüşürken bizi izlerken buldum Embarassed Embarassed

Lütfen Gülmeyin yaa ölebi kız arkadaşınız olsa sizde yapardınız Sad

Tamam gülmeyiz.Hiç böyle başka anısı olan yok mu yaw.

benim daha war ama anlatmak istemiyorum Wink Wink Sad
Mesaj05.10.2008, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlat ya nolacak Smile

Mesaj06.10.2008, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

4. sınıfta başkandım. sınıf car car car hiç susmuyodu. bağırdım bağırdım. ensonunda bi çıığlık attım. o anda kapı açıldı sesim dışarda yankılandı. gelen kimdi bilin bakalım. öğretmen ühüü Crying or Very sad

°°°"Ismi bilinmez bir yerlere yolcuyum. Dikensiz gül olmaktansa kardelen olurum. Bizler büyürken durmaz büyür oyunlar. Bütün oyunlarda herkes kadar benim de payim var."°°°
Mesaj07.10.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
anlat ya nolacak Smile

tmm anlatıcam ama gülmeyin (yine uyarıyımda)

bi gün okuldan çıktık geziyoz böyle bizim sınıfın öküzleriyle sonra bi kız gördük baya izledik kızı bi ara yalnız kaldı kız arkadaşlara dedimki ben bu kızı yarım saatte kapaklarım onlarda sen bu kıza merhaba de sonra bi yumruk yemeden gelemen dediler iş iddiaya bindi gittim kızın yanına meraba falan baya kouştuk tabi baya ısındı kız bana sonra arkadaşlara baktım biri kağıda yazmış kaldırıyo biz vazgeçtik kızı öpmessen bu iş olmaz die bnde biraz daha konuştum sonra ağır ağır yanaştım tam öpcem dudaklarımız dokur dokunmaz bizimkiler iddiayı kazandın die gelmesmi kız bana bi yumruk attı resmen yamuldu suratım Sad Sad Sad
Mesaj07.10.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başınız sıkışırda kimse bişi yazmassa bana söyleyin bnde daha çok war Mr. Green Mr. Green
Mesaj11.10.2008, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy
Mesaj11.10.2008, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baq bn uyarıyom gülmeyin die geçmiş pis pis sırıtıo bide sen anlat hadi Exclamation Evil or Very Mad
Mesaj11.10.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimtakarbizi yazmış:
Baq bn uyarıyom gülmeyin die geçmiş pis pis sırıtıo bide sen anlat hadi Exclamation Evil or Very Mad
Mesaj11.10.2008, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rolling Eyes tmm yaa kızma annemi çarıcam yoksa anneeeee Very Happy
Önceki mesajları göster: