Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Domain hakkında ...

1) ben mesela www.ustliste.com alırsam ustliste.tr.gg adresim duracak mı ? yoksa başka biri alabilecek mi ? Eğer duracaksa ben domain alabilirim fakat başka birisi alacaksa asla almam çünkü ilerde tekrar tr.gg adına geçebilirim.

2) domain alırken sadece hesabınıza para yatıralım kısaca havale, kredi kartı numarası, posta çeki gibi zor işlere bırakmayın.
Mesaj24.09.2008, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Mevcut tr.gg sitenizi yönlendireceksiniz zaten.Yani yönlendirildikten sonra mevcut sitenizin adı ile tekrar bir tr.gg sitesi açılamaz.
Diğer sorunuzun cevabı için yapılacak açıklamaları bekleyin.
İyi eğlenceler.
Mesaj24.09.2008, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kredi karti havaleden cok daha kolay bir yöntem...

Tabi ki kullanicilarimiza uygun bir sistem bulmaya calisacagiz ama günümüzün internet ödeme sistemleri paypal benzeri kredi karti sistemleridir.
Mesaj24.09.2008, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Kredi karti havaleden cok daha kolay bir yöntem...

Tabi ki kullanicilarimiza uygun bir sistem bulmaya calisacagiz ama günümüzün internet ödeme sistemleri paypal benzeri kredi karti sistemleridir.

Zararlı olabileceğini bildiğim için kredi kartı sahibi değilim ve küçük bir harcama için kredi kartı çıkartmayı düşünmüyorum. Üniversite harcı yatırır gibi olacak anlayacağınız, siz bir banka ile anlaşacaksınız hatta bu işten siz de karlı çıkarsınız, bu bankaya sizin adınıza para yatıracaz dekontumuzu işlem tamamlanıncaya kadar saklıyacağız iş bitecek. Zaten ben alırsam 5 veya 10 senelik bir defa alırım ama şimdilik büyük düşünmüyorum, umarım yardımcı olmuşumdur.
Mesaj24.09.2008, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef su anda paypal ya da kredi karti tek cözüm gibi görünüyor.
Banka islemleri.. dekontlar, posta ile haberlesmeler... bunlar masrafli isler.

Tabi kredi karti herkesin yok, bu nedenle bakacagiz, hem "bize" hem "size" en uygunu ne olacak diye.
Önceki mesajları göster: