Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2008, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Domain Ekstrası 4 Ay Sonra mı Gerçekleştirilecek?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bedava-sitem.com adresinin bizim yani kullanıxıların bildiği gibi en önemli yetkilisi Selin Hanım.Daha vardır tabi ama biz sadece Selin Hanımı tanıyoruz.Her neyse öncelişkle mod arkadaşlardan bu mesajın silinmemesini Önemle istiyorum.Herkes okusun Bildiğiniz üzere geçen günlerde Selin HANIM BEDAVA-SİTEM ile 4 aylık bir süre için ayrılacağını daha sonra ilgileneceğini ve bedava-sitem.com da yenilikler yapılacağını belişrtti bazılarımız okudu bazılarımız okumadı işte Selin Hanım'ın geçtiğimiz günlerde ki mesajı.

Merhaba arkadaslar,

is durumu nedeni ile (mezuniyet + yurt disi isler) bir müddet aranizda olamayacagim. Bu yaklasik 4 aylik bir zamani kapsamaktadir. Arada sirada BS'e kontrol amaci ile ugramak disinda, diger tüm sorumluluklarimin hepsi cunobag arkadasimiza havale edilmistir.

Forum ve Mail Support icin lütfen onunla temasa geciniz.

Pek yakinda yeniden daha aktif sekilde görüsmek üzere, hepinize buradan basarilar ve iyi eglencler diliyorum.

Sevgiler.
Selin

Yukarıda ki metinden sonra da domain ekstrası hakkında yüzeysel bir bilgi verildi.Şimdi bu ekstra en çok konuşuılan olay olurken neden kullanıcılara net bir tarih verilmiyor bece bekleme işlemimiz gereksiz çünkü bu proje bana göre 4 ay sonra görüşülüp hayata geçirilecek.Sizinde buna dikkat etmenii istiyorum.Saygılarla iyi eğlenceler.
Mesaj26.09.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Selin hanım zaten bir zaman dilimi söylemiş su gün su zmanı diye bişi olması mümkün değildir zaten bedava-sitemin teknisyenleri bu domain hakkında baslıoyrlar asıl yetkili merci almanya temsilcisi simdilik 4 ay bir zman diliminde olucağı belirtilmiş bu işler sanıldığı gibi kolay değildir bekleyip görüceğiz bu sabırsızlık nedendir anlamıs değilim

iyi eğlenceler...
Mesaj26.09.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Selin Hanım'ın belirttiği süreyle bu konunun alakası yoktur.
İyi eğlenceler.
Mesaj26.09.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw cüneyt hocam ben bir alaka kurmadım zaten selin hanımında bu projede katkısı olacaksa dedim bu domainin süresi 4 ay sonra gerçekleşebilir dedim YANLIŞ ANLAŞILMASIN.
Mesaj26.09.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Selin Hanım'ın belirttiği süreyle bu konunun alakası yoktur.
İyi eğlenceler.

Razz Wink
Önceki mesajları göster: