Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.09.2008, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Tam sayfa site yapma

Arkadaşlar sitemi saga sola üste yaslıyarak nasıl tam sayfa haline getirebilirim reklam yazısı kaybolmadan banner altındada olabilir. (yasakmış reklam yazısını görünmez yapmak öyle yapmıştım ama yeni gördüm kural dışı oldugunu;) )
Mesaj25.09.2008, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde unutmadan linke tıkladıgımda orta tabloda kaydırma çucuguyla oluşan yenı bır sayfa açabilecegim bir teknik varmı mesela bazı sitelerde var böyle..
Mesaj26.09.2008, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tam sayfa site yapma

peygamberler-hayati yazmış:
Arkadaşlar sitemi saga sola üste yaslıyarak nasıl tam sayfa haline getirebilirim reklam yazısı kaybolmadan banner altındada olabilir. (yasakmış reklam yazısını görünmez yapmak öyle yapmıştım ama yeni gördüm kural dışı oldugunu;) )

böyle bir tasarım yapmak istiyorsanız css kullanmanız gerekiyor bunun için forumumuzun css bölümünü inceleyiniz
Mesaj26.09.2008, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

peygamberler-hayati yazmış:
Birde unutmadan linke tıkladıgımda orta tabloda kaydırma çucuguyla oluşan yenı bır sayfa açabilecegim bir teknik varmı mesela bazı sitelerde var böyle..

yeni bir penceredemi yoksa sitenin içindemi ?
Mesaj26.09.2008, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenın içinde yanı mesela orta tablo içinde..Genelde çogu sayfalarım yazılardan oluşacagı için.
Mesaj26.09.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gececi insan bir zahmet edipte bakar be kardeşSmile ne kullandıgımız hakkında.
Mesaj26.09.2008, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

SONSAHNE buldum bak aynı sendeki gibi Smile
Mesaj26.09.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

1-)Üst üste mesaj göndererek flood yapmaya devam etmeyiniz !
2-)Bunun için css design tasarımına ihtiyacınız var.Bunun için alttaki linki inceleyiniz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25695

İyi eğlenceler.
Mesaj26.09.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteye bakarak tasarımın ne oldugunu anlıyabilirsiniz. ikincisi cevabı daha açıklayıcı anlatmak için söylemem lazımdı o zaman düzenle butonunu koyun bunlar yaşanmaz;) her forumda oldugu gibi.. Verdiginiz cevapta istedigimle uyuşmuyor cevabı son sahnede eger yazarsa tabiki nasıl olacagını tşkler.
Mesaj26.09.2008, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğinizi bu kodla yapabilirsiniz Wink
sayfa editöründe eklediğiniz yazıları ve kutunun boyutunu düzenleyebilirsiniz.

Kod:
<div style="overflow: auto; width: 300px; height: 200px">YAZI BURAYA</div>

Mesaj26.09.2008, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hemen deniyorum tşkler onca sayfa hazırladım ama bazılarında bunu kullanırsam daha intizamli olacagını sanıyorum sitenin. tşkler tekrar sonsahne Wink