Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu: google beni banladımı acaba

arkadaslar google benı banladı galıba bıde sız bakarmısınız. onceden arama motoruna yazdıgım kelıme ıle bırıncı cıkarken sımdı hıc bıryerde cıkmıyorum yardımlarınızı beklıyorum
Mesaj27.09.2008, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google beni banladımı acaba

google sizi banlamaz Very Happy megatagını geniş yazmayı dene
Mesaj27.09.2008, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

megatag ne acaba. ben oyle bır sey yapmadım. ılk sırada cıkıyordum sımdı hıc bır yerde cıkmıyorum. onceden en az 10 onlıne oluyordu sımdı aksam saat altı dan berı kımse gelmıyor. bı yerde banlama durumuna baktım ama ıngılızce yazıyor

bunu yazıyor baska sıtelerde yazmıyor

Looking up Google for 'www.htmlguzelkodlar.tr.gg'

No results found, attempting a different look-up...

The domain name has no PageRank value, it is LIKELY to be banned.

The domain name has no records with Google. It is either new or MAY BE banned.Provided by
Mesaj27.09.2008, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google beni banladımı acaba

htmlguzelkodlar yazmış:
arkadaslar google benı banladı galıba bıde sız bakarmısınız. onceden arama motoruna yazdıgım kelıme ıle bırıncı cıkarken sımdı hıc bıryerde cıkmıyorum yardımlarınızı beklıyorum

Değerli Kardeşim siten google tarafından şu anda sandbox'a atılmış bu yüzden ziyaretçi sayın ve googledeki yerin düşmüştür.

Sandbox'tan çıkman en fazla 3 ay sürebilir.

Mesaj27.09.2008, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden benı sandbox a attı acaba. sebeb ne olabılır nasıl kurtulacagım bu ılletten dıger sıtemde boyle oldu aylardır gelen gıden yok.bu sıtemı sevmıstım yardım edın tıyolar verın lutfen
Mesaj28.09.2008, 00:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.09.2008, 00:31 (UTC)    
Mesaj konusu: ban

Google Banlanlamaz Yanılmıyorsam Sadece Icerık Ve Uyen Olmadıgı ıcın Google Sıralarda Dusmussundur Very Happy
Mesaj28.09.2008, 00:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ıcerıgımde var sımdı yenı bır tane daha yapacagım tekrar bu duruma dusmemek ıcın ne yapmayalıyım acaba
Mesaj28.09.2008, 05:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
eğer sandboxa düştüğünüzü düşünüyorsanız
searchenginegenie yazın çıkan ilk siteden kontrolunuzu yapın ..
iyi eğlenceler Wink
Mesaj28.09.2008, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen yine sandboxa damışsın oraya gidebilmissin bnm yapmadığım kalmadı oraya kadar bile gidemedim gittiğine dua ett
Mesaj28.09.2008, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu sandbox'dan nasıl kurtulurum.Daha onceden basına boyle bı sey gelıp duzelen varmı acaba.en kısa zamanda nasıl kurtulurum. Sımdı yenı bır tane daha sıte actım onunda basına boyle bır sey gelmemesı ıcın ne yapabılırım.lutfen tıyolar verın. cok uzuldum cunku ılk defa sıtem ıyı gıdıyordu cunku.
Önceki mesajları göster: