Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok acil profesyonel yardım

Merhaba benim çok önemli bir sorunum var.Şu oyun inceleme sitelerinde nasıl oyun inceleme arşivi yapıyorlar.Acaba bir kodu yada yapılışı varsa beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
Mesaj05.10.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çok acil profesyonel yardım

turkeykabus22 yazmış:
Merhaba benim çok önemli bir sorunum var.Şu oyun inceleme sitelerinde nasıl oyun inceleme arşivi yapıyorlar.Acaba bir kodu yada yapılışı varsa beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

Sorununuzu biraz daha açabilirmisiniz ?
Mesaj05.10.2008, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çok acil profesyonel yardım

turkeykabus22 yazmış:

Heralde bir oyun sitesi yapmak istiyorsanız oyunlar falan olsun istiyorsunuz içinde bunun için baya bi bilginiz olması gerekiyor..
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şey hayır ben oyun sitesi yapmak istemiyorum malesef beni yanlış anladınız ben trgamer merlinin kazanı siteleri gibi oyun inceleme sitesi yapmak istiyorum ve sizden o sitelerin nasıl yapıldığı hakkında bilgiistiyorum
Önceki mesajları göster: