Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.10.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş
Mesaj12.10.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol Yorumlarınız İçin

Mesaj12.10.2008, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten çok güzel olmuş eskiden de güzeldi şimdi ayrı güzel Wink
Mesaj12.10.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol Emrecim Wink

Mesaj12.10.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenız cıok gusel ancak cok yavas yukelenıyor resımler bu bıraz zıyaretcıyı rahatsız edebılır basarılar arkdasım klay gelsın bende beklerımm

http://egitimbilgisi.tr.gg/

Mesaj13.10.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saolun Ama Resimlerimiz Png Flash Değildir Hangileri Oldugunu Belirtebilirmisiniz Wink

Mesaj13.10.2008, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

basarılar..
tekrar hosgeldiniz.
Mesaj13.10.2008, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saolun Yorumunuz İçin

Mesaj15.10.2008, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet Sade ve Şık.
Tam Benim Sevdiğim Gibi. Cool
Tekrar Hoşgeldin HAKK1908 Wink

Mesaj15.10.2008, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site klas ve şık ama başlık resmi veya butonlar bembeyaz yok bişey Wink bnece sadelik güzel ama bu kadarıda aşırıya kaçmış Wink ama yine de çok güzel hoşuma gitti ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim Wink

Mesaj15.10.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Siteniz sade ve şık.Fakat biraz fazla sadeye kaçmış gibi.Biraz renkli bir şeyler eklerseniz daha güzel olacağını düşünüyorum... Very Happy
Mesaj15.10.2008, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

Siteniz sade ve şık.Fakat biraz fazla sadeye kaçmış gibi.Biraz renkli bir şeyler eklerseniz daha güzel olacağını düşünüyorum... Very Happy

papağanmısın Very Happy

Mesaj15.10.2008, 17:14 (UTC)    

forza-kartal yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

papağanmısın Very Happy

Merhaba,

Hayır ben papağan değilim...Aynı zaman diliminde yazmış olabiliriz.O yüzden olabilir...Fakat arada 2 dk. gibi bir zaman dilimi var diyeceksiniz.Bende size diyeceğim ki ben sizin gibi böyle kırıcı yorumlar yazmaktan çekindiğim için ve yazdıklarımı kontrol ettiğim için böyle geç yazıyorum.Bu yüzden öyle oldu anladınız mı?İnşallah anlamışsınız.

Lütfen Forum adabına uygun kelime ve cümleler kurun.Çok kırıcı mesajlar yazıyorsunuz... Exclamation Exclamation Exclamation

Mesaj15.10.2008, 17:17 (UTC)    

benimsitem1993 yazmış:
forza-kartal yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

papağanmısın Very Happy

Merhaba,

Hayır ben papağan değilim...Aynı zaman diliminde yazmış olabiliriz.O yüzden olabilir...Fakat arada 2 dk. gibi bir zaman dilimi var diyeceksiniz.Bende size diyeceğim ki ben sizin gibi böyle kırıcı yorumlar yazmaktan çekindiğim için ve yazdıklarımı kontrol ettiğim için böyle geç yazıyorum.Bu yüzden öyle oldu anladınız mı?İnşallah anlamışsınız.

Lütfen Forum adabına uygun kelime ve cümleler kurun.Çok kırıcı mesajlar yazıyorsunuz... Exclamation Exclamation Exclamation

sende uacafe1905 gibisin merhaba sonrada bi ağabeylik taslamaları ne kırıcılı yaw ben yorum yaptım ha bu arada başlık resmide sonradan gelmiş geçde olsa çok güzelmiş ayrıca bana böyle büyüklüklerde yapma adap dersi senden mi alıcam Wink bu forumda benim kadar tecrübenmi var Wink

Mesaj15.10.2008, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

şöyle düşünelim forza kartal nie herkes senle sürtüşüyor
birazda kendinde bir sorun var mı onu düşün bence.
hemen karsındakini suclama