Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Game Maker la Oyun Yaptım Oyunu Siteme Nasıl Koycam

Game Maker la Oyun Yaptım Oyunu Siteme Nasıl Koycam?Yaptığım oyunun internetteki diğer kişilerin diğer oyunları indirdikleri gibi indirmesini istiyorum ama bunu yapmayı bilmiyorum.Yardım Ederseniz Sevinirim.
Mesaj07.10.2008, 05:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

dosyam.net e gir oraya gözet diyerek kendi bilgisayarından at ve olmuş olur sonra sana link vercek o linke basarsan oyun indirilir o linki kendi sitene koyarsın
Mesaj07.10.2008, 06:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hee bide Evet eğer oyun yapmayı biliyoorsan birlikte bir oyun yapabiliriz bende biliyorum o yüzden eğer biliyorsan güzel bir oyun yapabiliriz senle ..... Razz Wink Wink

EĞER TECRÜBELİ İSEN SENİ BİRLİKTE OYUN YAPMAYA DAVET EDİYORUM........

SENİN GÖREVİN= Ben bir oyun projesi hazırladım ve devamınıda yapıoyrum Cool Cool Cool senin görevin bu projeyi oyuna çevirmek ma hiçç merak etme iklimizin görevide zor... ben oyunun menüsünün projesini yaptım ve bölümünün şu anda sana yapabilidiğim kadarıyla projeyi vericem ve sende onları oyuna dönüştürüceksin........ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink Wink Mr. Green

NOT=MERAK ETME PROJE PAİNT LE YAPILDIPDIĞI İÇİN BU PROJEYİ KOLAY OKUYABİLİRSİN ZORLANMASSIN Wink

VEE Bu Arada msn adresimi vermii unutuyordum msn adresimden bu işi hallederiz Wink Wink Wink SANA GÜVENİYORUM Wink Wink Wink

MSN ADRESİM = esrarengiz_10ur @hotmail.com
Mesaj07.10.2008, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

oni-oyunlar yazmış:
hee bide Evet eğer oyun yapmayı biliyoorsan birlikte bir oyun yapabiliriz bende biliyorum o yüzden eğer biliyorsan güzel bir oyun yapabiliriz senle ..... Razz Wink Wink

EĞER TECRÜBELİ İSEN SENİ BİRLİKTE OYUN YAPMAYA DAVET EDİYORUM........

SENİN GÖREVİN= Ben bir oyun projesi hazırladım ve devamınıda yapıoyrum Cool Cool Cool senin görevin bu projeyi oyuna çevirmek ma hiçç merak etme iklimizin görevide zor... ben oyunun menüsünün projesini yaptım ve bölümünün şu anda sana yapabilidiğim kadarıyla projeyi vericem ve sende onları oyuna dönüştürüceksin........ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink Wink Mr. Green

NOT=MERAK ETME PROJE PAİNT LE YAPILDIPDIĞI İÇİN BU PROJEYİ KOLAY OKUYABİLİRSİN ZORLANMASSIN Wink

VEE Bu Arada msn adresimi vermii unutuyordum msn adresimden bu işi hallederiz Wink Wink Wink SANA GÜVENİYORUM Wink Wink Wink

MSN ADRESİM = esrarengiz_10ur @hotmail.com

Kardeş ben bağımsız çalışıyorum.Game maker konusunda o kadar tecrübem yok.Tecrübem var ama kodlar üzerine yok.Oyun yazma işlerinden anlamam ama gane n-maker da az da olsa hayalimdeki projeleri gerçekleştiriyorum.sen bence bu iş için daha kabiliyetli ve kodlardan anlayan kişler bulmalısın.Çünkü oyun yapmak öyle kolay bişey değil ve herkez bunun üstesinden gelemez.Fakat istersen ben kendi sitemde bi kategori açtım orada yaptığım projeleri ve oyunlarımı tanıtıyorum oradan bakarak benim kabiliyetim hakkında biraz bilgi edinebilirsin www.skynetagalar.tr.gg
Mesaj07.10.2008, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

oni-oyunlar yazmış:
dosyam.net e gir oraya gözet diyerek kendi bilgisayarından at ve olmuş olur sonra sana link vercek o linke basarsan oyun indirilir o linki kendi sitene koyarsın

BU ARADA TEŞEKÜR ETMEDİM YARDIMIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!!!!!!!!! Smile
Mesaj07.10.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Oyun yapmak isteyen varsa siteden iletişime geçsin şu an mns veremem game maker ile ilgi alanım ise 3D yani üç boyut isterseniz iki boyutta bişey yapabililriz.Sizizn paintten oyun yapıyoruz diye bi sözünüz geçiyorda nasıl oluyor o iş.Flash Maker'le falan mı oyun yapıyorsunu?
Mesaj07.10.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selam

taprojeler yazmış:
Oyun yapmak isteyen varsa siteden iletişime geçsin şu an mns veremem game maker ile ilgi alanım ise 3D yani üç boyut isterseniz iki boyutta bişey yapabililriz.Sizizn paintten oyun yapıyoruz diye bi sözünüz geçiyorda nasıl oluyor o iş.Flash Maker'le falan mı oyun yapıyorsunu?

KARDEŞ YUKARDAKİ ARKADAŞIN O SÖZÜNÜ BEN DE PEK ANLAYAMADIM GALİBA SPRİTE LERİ PAİNTEN FALAN YAPIYO OLABİLİR AMA OZ AMAN DA SPİRİTELER NOKTALI OLUR GÜZEL GÖZÜKMEZ
Mesaj08.10.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Eğer game maker kullanıyorsan eğer sürümlerinde bir fark yoksa paintten çizilen bazı açı renkleri kabul etmeyebiliyor.Doğru söylüyorsun Wink
Mesaj08.10.2008, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR BEN SADECE OYUN YAPMADA PROFESYONEL OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM BİLİYORUM OYUN YAPMAK KOLAY DEĞİL AMA BUNLARIN ÖZELLİKLERİDE VAR BENİM PAİNİT TECRİBEM YÜKSEK O YÜZDEN BÖLE VE BİR KONU AÇICAM HERKEZ KONU YA YAPTIĞIM OYUNLARI KOYSUN
Mesaj14.10.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

oni-oyunlar yazmış:
ARKADAŞLAR BEN SADECE OYUN YAPMADA PROFESYONEL OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM BİLİYORUM OYUN YAPMAK KOLAY DEĞİL AMA BUNLARIN ÖZELLİKLERİDE VAR BENİM PAİNİT TECRİBEM YÜKSEK O YÜZDEN BÖLE VE BİR KONU AÇICAM HERKEZ KONU YA YAPTIĞIM OYUNLARI KOYSUN

Laughing
Önceki mesajları göster: