Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Trendler neden Böyle?

Arkadaşlar bazı sitelerin trendleri genellikle forumda 250 lerle sürekli geziyor bugünkü istetislikler diyor trandinde 250 ziyaretçi ama sitesine giriyorsun ziyaretçisi 25-30 larda neden öyle trendlerde oynama yapılması mümkün mü ve böyle bir şey varsa bile bunun kaldırılması lazım die düşünüyorum.
Mesaj08.10.2008, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Evet,Mümkün.

Bunu Ekstradan Yapabilirsiniz..

Ama Mesela Bu Klık Yerıne Ziyaretçi Sayısı,Ziyaretçi Sayısı Yerıne Klıgı Gosterıyor.

Mesela. Bugun 500 Ziyaretçi 80 Klık .

İyi Eglenceler..
Mesaj08.10.2008, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi de tamamen haksızlık ve yolsuzlukla ilgili birşey hiç mi rahatsız olan yok cüneyt hocam siz yetkilisiniz bunanla ilgilenmesi gerek bu yasak değil herhalde
Mesaj08.10.2008, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun neresi yasak olabilirki.zaten yasak olsaydı böyle bir hak verilmezdi. Wink
Mesaj08.10.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben onu anlatmak isytemedim ama anlayan anladı zaten Wink
Mesaj08.10.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
ben onu anlatmak isytemedim ama anlayan anladı zaten Wink

dediğinizi anladım.dediğinize karşı açıklama yaptım
Razz
Mesaj08.10.2008, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu yüzden dedim zaten ANLAYAN anladı die anlamayanlar da yorum yapıyor biliyorsun demi Laughing
Mesaj08.10.2008, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
bu yüzden dedim zaten ANLAYAN anladı die anlamayanlar da yorum yapıyor biliyorsun demi Laughing

[color=black]Konuyu uzatmayın.Hakaret edici kelimeler yazmayın[/color] Exclamation
Mesaj08.10.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hiç kimseye hakaret etmem etmemde ayrıca beni bilenler bilir Wink ve derler ki Yarası Olan Gocunur Wink bb
Mesaj08.10.2008, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
ben hiç kimseye hakaret etmem etmemde ayrıca beni bilenler bilir Wink ve derler ki Yarası Olan Gocunur Wink bb

hala devam ediyorsun.yaram yok.yazdığın yazıları benim adıma yazdığını biliyorum ki bunu sende biliyorsun.ayrıca,seni kimin tanıdığı beni ilgilendirmez.konuyu daha uzatmayın..UYARMADI DEMEYİN Exclamation
Mesaj08.10.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Arkadaşım asıl konu saptı zaten sapacağı kadar bb artık mesajlarını okumuyorum Wink
Mesaj08.10.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
arkadaşlar başlığa amacının dısında lütfen cevap yazmayın
sadece soru ile ilgili cevabınız varsa
veya yanlış ya da eksik bilgi verildi ise müdahale edin
bu tüm teknik başlıklar için geçerlidir !
iyi eğlenceler .. Wink

En son marasultraslan tarafından 08.10.2008 15:09:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: