Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2008, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemap hakkında

şu tr.ggde sitemap nasıl hazırlanıyor yaklaşık 2 yıldan beridir kullanıyorum tr.ggyi en eski üyelerinden biriyim babasını tanırım bu tr.ggnin Very Happy şu sitemapı anlayamadım alemde site hacklemekten site bırakmadım şu tr.ggin sitemapını çözemedim siteyi doğrulayabildim sitemap yapamadım anlatabilen olursa sevinirim hem bir çok kişinin sorunu bu forumdaki materyallerden faydalanmaya çalıştım bulamadım
Mesaj08.10.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj08.10.2008, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemap hakkında

htmlkode yazmış:
şu tr.ggde sitemap nasıl hazırlanıyor yaklaşık 2 yıldan beridir kullanıyorum tr.ggyi en eski üyelerinden biriyim babasını tanırım bu tr.ggnin Very Happy şu sitemapı anlayamadım alemde site hacklemekten site bırakmadım şu tr.ggin sitemapını çözemedim siteyi doğrulayabildim sitemap yapamadım anlatabilen olursa sevinirim hem bir çok kişinin sorunu bu forumdaki materyallerden faydalanmaya çalıştım bulamadım

siz sadece sitemap mi oluşturmak istiyorsunuz yoksa google daha iyi indexlesin diye googleden bir sitemap mi oluşturmak istiyorsunuz?
eğer normal bir sitemap diyorsanız arkaşımızın verdiği doğru link ama google bulunamadı sitemap oluştur denilince hata buluyor...