Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Geçici Olarak Siteyi Nasıl Kapatabilirim ?

arkadaslar Ben Siteyi Calısmaya Almak İstiyorum ve siteye birsi girdiğinde karsısına site caslısmada gibi resim olsun istiyorum bunu nasıl yapabilirim bana birsi analtırsa vede oraya koymam gereken resmide werirse cok sewinirim şimdiden teşekkür ederim.

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız...

En son atmlpaylasim tarafından 09.10.2008 16:19:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.10.2008, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım ayarları 'na tıklayın ve Tasarımın üzerindeki metin alanına aşağıdaki kodu ekleyin. İsterseniz RESİMADRESİ yerine dilediğiniz resmi (mesala bir inşaat tabelası veya üstünde "Sayfa üzerinde çalışmaktayım" yazan bir resim) seçebilirsiniz:
Kod:
<style type="text/css">
<!--
body {
visibility:hidden;
background-color:#FFFFFF;
background-image:url(RESİMADRESİ);
background-repeat: no-repeat;
background-position: top;
}
//-->
</style>

Wink [/b]
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj08.10.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte banada lasım olan asıl sey o resim o resimlerden bir türlü bulamıyorum yardımcı olursans evinirim.
Mesaj11.10.2008, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

ede ben sitemı yapıyorum nasıl olmus diye sıteme bakmam lazım herdefasında sılcem mı bu
Mesaj11.10.2008, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

atmlpaylasim yazmış:
İşte banada lasım olan asıl sey o resim o resimlerden bir türlü bulamıyorum yardımcı olursans evinirim.

bu linkteki resimlerden beğendiğinizin üstüne sağ tıklayın adres(url) yazan kısımdaki url yi alın arkadaşın verdiği koda yerleştirin
iyi çalışmalar Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=52443