Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.10.2008, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Bagımlısı

Öncelikle Merhabalar bedava-sitemle tanışalı uuzun süre oldu ve çok sevdim adeta bedava sitem bagımlısı oldum bilgisayarımı açtıgım gibi bedava siteme girp siteme bakıyorumki forumdada b-s bagımlsı rütbem yok Sad acaba bende bs bagımlısı rütbesi sitesem verirmisiniz.....
Mesaj12.10.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava Sitem Bagımlısı

eglenceli-sitee yazmış:
Öncelikle Merhabalar bedava-sitemle tanışalı uuzun süre oldu ve çok sevdim adeta bedava sitem bagımlısı oldum bilgisayarımı açtıgım gibi bedava siteme girp siteme bakıyorumki forumdada b-s bagımlsı rütbem yok Sad acaba bende bs bagımlısı rütbesi sitesem verirmisiniz.....

pek bilgim yok ama otamatik olarak mesaj sayısana bağlı olarak oluyor galiba Wink
Mesaj12.10.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

300 Mesaja Ulasanlar Otomatık Olarak Gelıyor O Rutbeç
Mesaj12.10.2008, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava Sitem Bagımlısı

eglenceli-sitee yazmış:

Merhaba yorum yaptığınız yerlere tıklayarak kendi

profil resminizin üzerine tıklayjnız burada kaç paylasım yaptığınızı görüceksiniz

suanda 52 yazıyor en son baktığımda yani 248 paylasım sonra bs bağımlısı olabilirisniz
Mesaj12.10.2008, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: