Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: menüyü bir türlü gizleyemedim

bütün kodları denedim heryere yapıstırdım ama gizlenmiyor bir türlü üste kendiliginden menü olusuyor onları nası yok edicem yardım edin.tsklr Rolling Eyes
Mesaj13.10.2008, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: menüyü bir türlü gizleyemedim

ilkgull yazmış:
bütün kodları denedim heryere yapıstırdım ama gizlenmiyor bir türlü üste kendiliginden menü olusuyor onları nası yok edicem yardım edin.tsklr Rolling Eyes

Kardeş hangi menüden bahsediyorsun gördüğüm kadarıyla gereken menüler gizlenmiş. Hangi menüyü kasteddiğini söyle ona göre yardım edelim Wink
Mesaj13.10.2008, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

en üstekiler varya onlar.yeni sayfa ekle diyorum ekleyince üstede cıkıyor onları istemiyorum templatenin kendi menüsü olsun sadece üstekiler cikmasın
Mesaj13.10.2008, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilkgull yazmış:
en üstekiler varya onlar.yeni sayfa ekle diyorum ekleyince üstede cıkıyor onları istemiyorum templatenin kendi menüsü olsun sadece üstekiler cikmasın

Zaten En Üsttekiler Templatenin Menüleri..

Kendiniz Koddan Çıkarmalısınız Onları..
Mesaj13.10.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaaa iste onlar templatenin menüsü degilll. sayfa olusturunca onlarda beliriyor orada en üstekileri diyorum templatenin ıcinde o menü yok sayfa olusturunca üste kendi cıkıyor gizleyemedim bi türlü Shocked
Mesaj13.10.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilkgull yazmış:
yaaa iste onlar templatenin menüsü degilll. sayfa olusturunca onlarda beliriyor orada en üstekileri diyorum templatenin ıcinde o menü yok sayfa olusturunca üste kendi cıkıyor gizleyemedim bi türlü Shocked

Hayır o da bir menü template de var demekki o da o tasarımın kodunu iyice inceleyin silerseniz o kodları kurtulursunuz o menüden.
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj13.10.2008, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallahi yok o menü sayfa degistirden sayfa ekleyince kendi olusuyo.templatede sadece alttakiler var.gözüme güzel gelmeye basladı dursamı ne öyle.neyse yapamassam dursun. ilginize tsk edirim arkadslr saolun
Önceki mesajları göster: