Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.10.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar sizledende bekliyoruz

Arkadaşlar sizden istegimiz Çanakkale'de askerlerimizin yerine kendinizi koyacaksınız.Annenize nişanlınıza mektup yazacaksınız.Aynen o anki koşulları gözünüzde canlandırıp ben bi tane yazdım sizdende bekliyoruz.Umarım mektubumu begenirsiniz kolay gelsin.

Canım anam,
Arrow Anam gözümde tütüyonuz babam,sen,Gülsüm'üm.Savaş şiddetleniyor.Sag iken mektubumu yazıyım dedim.Burada bir çok arkadaş okuma yazma bilmiyor onların mektubunuda benim gibi bir kaç kişi yazıyor.Dün onlarca yigidimiz şehit oldu biliyorum ki şehitlik bana benden yakın anam bu mektubum belki son mektubum olabilir.Alçaklar tahminimizce yarın çıkarma yapacak.Denizden geçmelerine izin vermedik.O kadar çoklarki bitmiyorlar arkaları kesilmiyor su gibi akıyorlar.Anlayacagın yaşarsam bir mucize olacak çünkü bizim batarya tam onların çıkarma yapacagı yerde Allah'ım yardı etsin bize başka ne gelir elimizden duadan başka bu canavarlara karşı.
Arrow Anam ellerinden öperim hakkını helal et.Babamında ellerinden öperim.Gülsüm'ümün de al yanaklarından öperim sonsuzluga geri dönemeyecegimiz bir kabusa gidiyoruz ben şehit olsamda inşallah o alçakları püskürtürüz.Ana Allahaısmarladık.Daha çok yazmak isterdim ama komutanımızın bize verdigi zaman doldu siperlere gidecez.Postacı ere verecegiz mektupları cevap yazın ama ben okurmuyum bilmiyorum Allah'a emanet olun.
Yigidin Ali

Önceki mesajları göster: