Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.10.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu: flatcast radyosu hakkında ?

arkadaslar flatcast radyom var ve siteme giren siyaretcilerim girmeye cok zorlanıtoırlar daha dogrusu radyoya giremiyolar bazen ben ectım halde ziyaretciler girdinde kapalı gözüküyo bazende ziyaretciler girebilyo active x programı yukleme eziyeti var bunu sitemdeki ziyaretcilere detaylı bir şekilde nasıl ifade edebilrm radyoya kolay girebilmemelri için radyom f5 versiyonu active x programını nasıl yukleyecekleri hakınd abir yazı yada radyoyu sitemdeki bir sayfayamı koyayım yada linkmi yapayım nasıl birşey önerirsiniz radyo hakında sorun yaşıyorum bide yazı yazarken i harfi tuaf bir şekil oluyo ğ harfi ve ş harfi bunları düzeltme imkanımız varmı ?
Mesaj18.10.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar radyoya girme imkanınız varsa bir girebilrminiz girilyomu kolkay girebilyomsunuz sorun ne daha kolay analaya bilrsniz sitemdeki bri sayfaya koydum sayfaya bakın nasıl olmuşş analtıcımı ziyaretcilkere yetrince bilgi veriyomu eksim varsa yardımcı olursunuz bu şeklide liki veriyorum

lik : http://ketencikoyugs.tr.gg/Ketenci-Radyosu.htm
Mesaj18.10.2008, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: flatcast radyosu hakkında ?

ketencikoyugs yazmış:
arkadaslar flatcast radyom var ve siteme giren siyaretcilerim girmeye cok zorlanıtoırlar daha dogrusu radyoya giremiyolar bazen ben ectım halde ziyaretciler girdinde kapalı gözüküyo bazende ziyaretciler girebilyo active x programı yukleme eziyeti var bunu sitemdeki ziyaretcilere detaylı bir şekilde nasıl ifade edebilrm radyoya kolay girebilmemelri için radyom f5 versiyonu active x programını nasıl yukleyecekleri hakınd abir yazı yada radyoyu sitemdeki bir sayfayamı koyayım yada linkmi yapayım nasıl birşey önerirsiniz radyo hakında sorun yaşıyorum bide yazı yazarken i harfi tuaf bir şekil oluyo ğ harfi ve ş harfi bunları düzeltme imkanımız varmı ?

O Programın Eklenmesi Şart.
Zaten Çogu Bilgisayarda Yüklüdür.

Alıntı:
bide yazı yazarken i harfi tuaf bir şekil oluyo ğ harfi ve ş harfi bunları düzeltme imkanımız varmı ?

Hayır Yoktur.
Bütün Flatcast Radyolarında Bu Vardır.
Türkçe Karakterden Kaynaklanmakta..
Çünkü Flatcast Türk Yapımcı Değildir..
Mesaj18.10.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha detaylı bilgi lütfen orda sordum soruyu tam olark anlamadınız galiba ziyatercilerme nasıl kolaylaştırabilrm bir radyoya girebilrmisniz lütfen o şekilde yardımcı olabileceginize eminim linkli verdim
Mesaj18.10.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ketencikoyugs yazmış:
daha detaylı bilgi lütfen orda sordum soruyu tam olark anlamadınız galiba ziyatercilerme nasıl kolaylaştırabilrm bir radyoya girebilrmisniz lütfen o şekilde yardımcı olabileceginize eminim linkli verdim

Anladım.
Radyonuz Yana Kaymıs Ve Cubuk Olusmus.
Kod Koyarken.

<center>KOD BURAYA</center>

Bu Şekilde Koyarsanız Ortalanacaktır.
Baska Sorunuz Varsa Sorun.Yardımcı Olayım.
Mesaj18.10.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekürler önerdiğiniz şekli uygulayayım sonra bir sorum olucak bekleyiniz
Mesaj18.10.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet uyguladım radyo ortalandı sayfa biraz çirkin gözüküyo ama elden gecirecegim ben radyonun çalışıp çalışmadını anlamak için radyoya girebilme imkanınız varmı
lütfen bu linke tıklarmısnız : http://ketencikoyugs.tr.gg/Ketenci-Radyosu.htm
Mesaj18.10.2008, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekliyorum radyoda
Mesaj18.10.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

galiba Flatcast F5 i veya bir sürümü yüklemeleri lazım downland linkini sayfaya koyup yüklemelerini istersen sorun cözülecektir.
zaten cok zor bisi değil
Mesaj18.10.2008, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ketencikoyugs yazmış:
ewet uyguladım radyo ortalandı sayfa biraz çirkin gözüküyo ama elden gecirecegim ben radyonun çalışıp çalışmadını anlamak için radyoya girebilme imkanınız varmı
lütfen bu linke tıklarmısnız : http://ketencikoyugs.tr.gg/Ketenci-Radyosu.htm

Activex Programını Yuklu Olanlarda Radyonuz Çalışır.
Yuklu Olmayanlarda İse Radyonuz Beyaz Gözükür Ve Çalışmaz.
Mesaj18.10.2008, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki yuklu olmayanlarda nasıl açıcaklar active programını bilgisyarlarına naısl yukliyecekler ? yha normalde boş ekranın üstünde gözüyüyo yuklemek için tıklayınız diye ama bazen gözükmüyo onu sayfada link naıl yapabilirm fazla bir bilgim yok da biraz detaylı
Mesaj18.10.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yükledikten sonra eklenti ile çalışmaya baslayacak
ama onu yüklemeden olmaz.
Mesaj18.10.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ketencikoyugs yazmış:
peki yuklu olmayanlarda nasıl açıcaklar active programını bilgisyarlarına naısl yukliyecekler ? yha normalde boş ekranın üstünde gözüyüyo yuklemek için tıklayınız diye ama bazen gözükmüyo onu sayfada link naıl yapabilirm fazla bir bilgim yok da biraz detaylı

Normal Yükliyecekler Bilgisayarlarına..
Yazıya Lınk Verebilirsiniz..
Bu Kod Arayıcılıgıyla..

Kod:
<a href="URL BURAYA">YAZI BURAYA</a></div>

Url Buraya Yazan Bölüme İndirme Linkini..
Yazı Buraya Yazan Yeri İstediginiz Yazıyı.

Not: Kendi Downloadınız Olmalıdır..
Kendi Downloadınız Değilse Koymayın Aksi Taktirde Siteniz Silinir..
Veya Kendi Downloandınız Yok İse Googleden Aratıp Bulabilirsiniz Yazın..
Mesaj18.10.2008, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağolun arkadslar cok yardımcı oldunuz sopn bişey url nerden alıcam activex indirme urlunu ?
Mesaj18.10.2008, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ketencikoyugs yazmış:
sağolun arkadslar cok yardımcı oldunuz sopn bişey url nerden alıcam activex indirme urlunu ?

Dediğimi Dikkate Almadınız Sanırsam..
Kendi Downloadınız Olmalıdır..
Önceki mesajları göster: