Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.10.2008, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumla İlgili Bir Sorum Var ?

Forumda giriş yapmayan kullanıcılar forumu görsün ama içerğini görmek için üye olması gereksin istiyorum?
Bunu yapmam mümkün mü ?
Mesaj18.10.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi forumdan bahsetyosun
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=280034#280034

yarışmaya katılın
Mesaj18.10.2008, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem in kullanıcılarına sunduğu forum...
Mesaj18.10.2008, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forumla İlgili Bir Sorum Var ?

englishwithme yazmış:
Forumda giriş yapmayan kullanıcılar forumu görsün ama içerğini görmek için üye olması gereksin istiyorum?
Bunu yapmam mümkün mü ?

Merhaba
Bedava-Sitemin Kullanıcılara Sunduğu Forum Zaten Anlattığınız Gibi Yönetilmektedir
İyi Eğlenceler
...
Mesaj18.10.2008, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevabınız için teşekkür ederim; ama forumu gizlemediğiniz takdirde ziyaretçiler üye girişi yapmadan içeriği görüntüleyebiliyor.
Ben de bunun çaresini ÖNEMLİ NOT adında bir kategori açıp açıklamaya BAZI KONULARI GÖRMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPIN yazmakla çözmeye çalıştım.

İlgilendiğiniz İçin Teşekkür Ederim =)
Mesaj18.10.2008, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstraları değiştir / Forum / Forum kategorileri / Sadece giriş yapmış kullanıcılara mı görünür olsun? / Evet

Sadece giriş yapmış kullanıcılara görürmesini istediğin bütün forum konularını "Evet" yap. Böylece Forumun içini görmek için üye olmaları gerek
Mesaj18.10.2008, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Ekstraları değiştir / Forum / Forum kategorileri / Sadece giriş yapmış kullanıcılara mı görünür olsun? / Evet

Sadece giriş yapmış kullanıcılara görürmesini istediğin bütün forum konularını "Evet" yap. Böylece Forumun içini görmek için üye olmaları gerek

Arkadaşım , Arkadaşımız Kendi Sitesini Söylemiyor
BS forumunu Söylüyor
Wink
Mesaj19.10.2008, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem in kullanıcılarına sunduğu forum... yazmış Very Happy Mr. Green Smile

Zaten mantık olarak burayı soramaz çünkü burayı o yönetmiyor. Very Happy

Forumda giriş yapmayan kullanıcılar forumu görsün ama içerğini görmek için üye olması gereksin istiyorum? Bunu istemesi zaten kendi sitesindeki forumdan bahsettiği açıkça gösteriyor. Very Happy