Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu: googlede ne oluyor?

ben siteme okullar açıldığından beri fazla ilgilenmiyordum ama bi baktım sitem googlede 1.sayfadayken 2. 3. sayfaya gitmiş hitimi nasıl arttıra bilirim?
Mesaj21.10.2008, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: googlede ne oluyor?

habermania yazmış:
ben siteme okullar açıldığından beri fazla ilgilenmiyordum ama bi baktım sitem googlede 1.sayfadayken 2. 3. sayfaya gitmiş hitimi nasıl arttıra bilirim?

Sitenizi Güncellestirmediginizden Dolayıdır.
Mesaj21.10.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
başlıktaki anlatımları inceleyiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=36314&highlight=kal%FDc%FD+ziyaret%E7i+b%FDrakma
iyi eğlenceler .
Mesaj21.10.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: g

güncelleme derken ? Confused
Mesaj21.10.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: g

habermania yazmış:
güncelleme derken ? Confused

Sitede yenilik falan güncel tutma gündemi takip etme falan
Mesaj21.10.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncelleme demek sitene yeni veri girişleri. Yazı olsun, resim olsun, tasarımda olsun herhangi bir değişiklik yani Google Botlarını harekete geçirecek şeylerdir. Güncelleme yapmadın mı Siteyi başı bok bıraktığını Google Botları anlar ve sıralamada geri düşüş başlar. Hele ki sitende ziyaretçinin yazı yazacak bir alanıda yoksa veri girişi tam sıfıra iner sende iyice gerilersin.

Bu her zaman geçerli değildir senin düşmenin nedeni rakiplerininde yükselmesidir. Arattığın kelimedeki rakiplerin güncelleme vb gibi şeyler yaparak yükselmesi seninde güncelleme yapmaman bunlara kolaylık sağlamıştır.